Wpis z mikrobloga

Mój kolega z czasów liceum co ma 29 lat po raz pierwszy w życiu ma dziewczynę. Taki spokojny ogólnie chłopak. Przyjechałem bo w sumie z ciekawości chciałem ją poznać. No i teraz najlepsze. Okazało się ,że ona ma 15 lat. No niby według polskiego prawa to można być legalnie w związku z dziewczyną , która ma minimum 15 lat . Karane jest dopiero jak ma poniżej 15 lat. Dziewczyna jest z bidula ,tzn. z placówki opiekuńczo-wychowawczej. Ona w niego jest tak zapatrzona ,że aż ciężko w to uwierzyć. On już mówi ,że ją z stamtąd wyciągnie i jej pomoże. Jak to jest możliwe, że takiej młódce podoba się 29 latek? Kolega ma 29 lat ,ale wygląda gdzieś na 25 lat. To może być ten powód czy też to ,że ona nie ma rodziców więc w sumie oprócz tego ,że szuka chłopaka to równocześnie opiekuna?

#zwiazki #logikarozowychpaskow #zwiazek #milosc #dziewczyna
  • 103
  • Odpowiedz
@mambar: twój kolega to pdf, legalny wiek nie jest po to żeby 30 latki na legalu mogli ruchać 15 latki, tylko po to żeby jakiś 18 latek nie poszedł siedzieć za związek z 16 latką na przykład. 15-16 latki to dzieci.
  • Odpowiedz
>@Cadfael

>błebłebłebłe


Kuzynka opiekuje się dziećmi z porażeniem mózgowym to zapytam jej co chciałaś przekazać tym wysrywem, ale póki co wytrzyj mordę zdechlaku
  • Odpowiedz
@Edenes: nie, to nie jest normalne, w takim wieku to 18 najniżej jest normalne, jak można myśleć że normalne jest być z laską, która zaczyna liceum gdy samemu się już pracuje
  • Odpowiedz
@mambar lepiej taka, niż jakaś oszustka w jego wieku. Oczywiście p0lki nie mogą tego zrozumieć i już się zesrały, że sprawa na pewno ma trzecie dno i chłop jest spierdoksem, bo mu się młode podobają. Piecze dupa, oj piecze.

Aczkolwiek jest ryzyko, że to się wykolei, stawianie wszystkiego na jeden scenariusz jest mocno ryzykowne. Ale jeśli będą naprawdę ukierunkowani na poprawę swojego życia i stanu psychicznego, to może to elegancko zażreć
  • Odpowiedz
@Damntrain a potem bedzie płacz a my będziemy pisać, że "rozchwiana emocjonalnie kocha najmocnej"

W takim związku dopiero kolega będzie bankomatem bo laska nie ma nic, zanim skończy szkole i pójdzie do pracy to koles będzie musiał ja sponsorować przez kolejne 10lat.
Taki pewnie był jej plan bo co ona może innego zrobić?
  • Odpowiedz
dziewuszka szuka zabezpieczenia na przyszłość, a 29-latek spokojnie może się podobać. tu raczej kolega dziwny, że leci na taką małolatę.


@Cadfael: przecież na wykopie to co drugi trzydziestolatek chwali się, że lecą na niego 20 latki :D
  • Odpowiedz
@jerzu70: na wykopie to co drugi próbuje sobie wmówić, że jeszcze rok, jeszcze dwa i role się odwrócą i to laski będą się ustawiać do nich w kolejce ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
@elena-mary: no jest to całkiem prawdopodobne, ale wiesz przecież, że takie rzeczy dzieją się również w "związkach" gdzie taka różnica wieku nie występuje. Jak ktoś nie ma mózgu to zostanie bankomatem bez względu na wiek dziewczyny

@Cadfael nadzieja umiera ostatnia - za to ty masz już pewność, że jedyna kolejka do ciebie to będzie do twojego truchła na twoim pogrzebie xDDDDDDDDDDDDD
  • Odpowiedz