Wpis z mikrobloga

Mój kolega z czasów liceum co ma 29 lat po raz pierwszy w życiu ma dziewczynę. Taki spokojny ogólnie chłopak. Przyjechałem bo w sumie z ciekawości chciałem ją poznać. No i teraz najlepsze. Okazało się ,że ona ma 15 lat. No niby według polskiego prawa to można być legalnie w związku z dziewczyną , która ma minimum 15 lat . Karane jest dopiero jak ma poniżej 15 lat. Dziewczyna jest z bidula ,tzn. z placówki opiekuńczo-wychowawczej. Ona w niego jest tak zapatrzona ,że aż ciężko w to uwierzyć. On już mówi ,że ją z stamtąd wyciągnie i jej pomoże. Jak to jest możliwe, że takiej młódce podoba się 29 latek? Kolega ma 29 lat ,ale wygląda gdzieś na 25 lat. To może być ten powód czy też to ,że ona nie ma rodziców więc w sumie oprócz tego ,że szuka chłopaka to równocześnie opiekuna?

#zwiazki #logikarozowychpaskow #zwiazek #milosc #dziewczyna
  • 103
  • Odpowiedz
@mambar: pewnie to i to

a co do prawa polskiego, to właściwie nie ma czegoś takiego jak legalny albo nielegalny związek
on by nie mógł w świetle prawa z nią współżyć gdyby miała mniej niż 15, ale w jakimś związku mogliby być

a jeśli miałeś na myśli związek małżeński, to mimo skończonych piętnastu lat w nim być nie może, chyba najwcześniej po skończeniu 17 lat
  • Odpowiedz
@t2000: co to jest to słynne daddy issues, bo nie ogarniam?
@mambar niektóre typy tak mają, że nie potrafią nawiązać kontaktu ze swoimi rówieśnicami (bo są za dojrzałe i za mądre dla nich), więc jedyne, na co ich stać, to imponowanie małolatom. ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
@mambar: dziewuszka szuka zabezpieczenia na przyszłość, a 29-latek spokojnie może się podobać. tu raczej kolega dziwny, że leci na taką małolatę.
  • Odpowiedz
@Cadfael: no stary, masz do wyboru samotność albo być z laską level 15 ewentualnie jakieś level 30+ z nadwagą i bombelkami

co wybierasz?

@mambar: a jeszcze co do tego "podobać" to jak masz na myśli wygląd to pewnie zależy od upodobań jak w każdym wieku, natomiast ogólnie małolaty to lubią starszych ani nie od dziś ani nie od wczoraj
  • Odpowiedz
@Damntrain: jestem kobietą, ciekawe jaki byłby mądry, gdybym prowadzała się z 15 latkiem xD

no ale rozumiem, grunt, że ma cipę i nie będzie za bardzo fikać jak już będzie od niego finansowo uzależniona ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
@Cadfael: mam 25 i jakby ładna 15-16 była mną zainteresowana to bez wahania bym ją przygarnął, moje rówieśniczki coraz częściej wyglądają na 30+ lub strasznie tyją. Ja sam wyglądam na max 20 lat.
  • Odpowiedz
  • 2
@Damntrain: mi się wydaje ,że lubą maksymalnie 4-5 lat starszych czyli taka 15 latka może chcieć 19 latka albo 20 latka ,ale nie kogoś kto ma na przykład 22 czy 23 lata. A tutaj mój kumpel 29 lat a ona w nim tak mocno zakochana. Oczywiście kolega nie ma wyglądu przeciętnego 29 latka bo ma mocno gęste, czarne włosy, szczupły z twarzy i ciała i wygląd taki bardziej jeszcze chłopaka
  • Odpowiedz
@Cadfael: Ty w ogóle czytasz co OP pisał? gościu nie miał dziewczyny nigdy w życiu a Ty wylatujesz z jakąś narracją o uzależnieniu finansowymj xDDD

napisz jeszcze że na pewno chce ją zniewolić, najchętniej zamknąć w piwnicy i żeby była jego sexslavem xDDDD świr
  • Odpowiedz
Ja sam wyglądam na max 20 lat.


@Felixu: no to wyglądasz jak dzieciak, czym tu się chwalić?

napisz jeszcze że na pewno chce ją zniewolić, najchętniej zamknąć w piwnicy


@Damntrain: nie, po prostu jest zakompleksionym spierdoksem, który liczy, że nadrobi stracone lata, a niedoświadczona życiem szara myszka będzie w nim widziała samca alfa. ale nie czarujmy się, laska z bidula wyrucha go lepiej niż on ją ( ͡
  • Odpowiedz
@mambar: z tym wielce zakochana to wiesz, to jest nastolatka, może się jej odwidzieć w każdej chwili (w sumie jak każdej babie, nvm)
ale może przynajmniej nie ma łba #!$%@? mułem z tiktoka jak te trzydziestolatki i nie będzie wybrzydzać jak pójdą na spacer zamiast do restauracji na kolacje za pół tysiąca ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
  • 6
@Damntrain: no nieeee . Wy nie macie pojęcia jaki on jest szczęśliwy ,że ona z nim jest. Nigdy go tak szczęśliwego nie widziałem. 3-4 dni temu jak z nim gadałem to mi powiedział ,że tak ją mocno kocha ,że mógłby ją nosić na rękach całymi dniamii i coś tam w stylu ,że nie może tego za żadne skarby popsuć. xd Więc tutaj nie ma opcji ,żeby tutaj chodziło tylko o
  • Odpowiedz
lepiej wyglądać młodo niż staro.


@Felixu: nie wygladasz młodo, tylko jak dziecko. młodo to wygląda 25-latek.

wyrzygałaś się wreszcie xDD


@Damntrain: nie, ale jak chcesz wylizać podłogę to mogę xDD
  • Odpowiedz