Wpis z mikrobloga

Mój kolega z czasów liceum co ma 29 lat po raz pierwszy w życiu ma dziewczynę. Taki spokojny ogólnie chłopak. Przyjechałem bo w sumie z ciekawości chciałem ją poznać. No i teraz najlepsze. Okazało się ,że ona ma 15 lat. No niby według polskiego prawa to można być legalnie w związku z dziewczyną , która ma minimum 15 lat . Karane jest dopiero jak ma poniżej 15 lat. Dziewczyna jest z bidula ,tzn. z placówki opiekuńczo-wychowawczej. Ona w niego jest tak zapatrzona ,że aż ciężko w to uwierzyć. On już mówi ,że ją z stamtąd wyciągnie i jej pomoże. Jak to jest możliwe, że takiej młódce podoba się 29 latek? Kolega ma 29 lat ,ale wygląda gdzieś na 25 lat. To może być ten powód czy też to ,że ona nie ma rodziców więc w sumie oprócz tego ,że szuka chłopaka to równocześnie opiekuna?

#zwiazki #logikarozowychpaskow #zwiazek #milosc #dziewczyna
  • 105
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Damntrain: jak w zoo, wystarczy przejechać prętem po kratach i już drzesz mordę i skaczesz jak pobudzona małpa xD dawaj wincyj tego poudarowego #!$%@?, może banika wyłapiesz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
mi się wydaje


@mambar: to tylko ci się wydaje. Jest mnóstwo lasek, które chcą spotykać się z dużo starszymi facetami, niektóre 18-19 lat dziewczyny nie mają oporów aby spotykać się z facetami w wieku 50-60 lat.
  • Odpowiedz
@mambar: Tomasz G Czynsz też tak miał. Słabo wyszło. Z 2 strony a może 0,01 % szansy jest, że im wyjdzie. Życie to nie puzzle, że każdy element albo pasuję albo nie
  • Odpowiedz
@Damntrain: zbroja obsrana? samczyk alfa boi się banika? xD zacznij pisać po trzy posty jeden pod drugim, żeby pokazać jaką masz silną psychę i jaki masz dystans. gamoniu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@mambar: przestańcie odpowiadać temu fałszywemu różowemu paskowi😄
Koleś jest zbyt inteligentny i cięty jak na babkę a zbyt głupi żeby takową skutecznie udawać. A dodatkowo to socjopata ze skrętem w psychopatyzm, czerpie przyjemność z patrzenia jak świat płonie i z negatywnych emocji u innych ludzi. Prawdopodobnie nie raz powiedział swojej zastraszonej dziewczynie, gdy zachowała się nie po jego myśli: "pożałujesz tego". A potem w domu robił jej emocjonalne piekło.
Jego
  • Odpowiedz
Koleś jest zbyt inteligentny i cięty jak na babkę a zbyt głupi żeby takową skutecznie udawać. A dodatkowo to socjopata ze skrętem w psychopatyzm, czerpie przyjemność z patrzenia jak świat płonie i z negatywnych emocji u innych ludzi


@Liforp: jezu, to o mnie? dziękuję ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Liforp: ale to jest całkiem zabawne jak takie trupisko intelektualne się coś produkuje, a jak mu nie wychodzi i jest zagnojony to zgłasza posty i płacze w poduszke xD zajazd na chacie musiał mieć okrutny ale przynajmniej ubaw jest po pachy z takiego worka treningowego xD
  • Odpowiedz
@Cadfael: nie wiedzialem ze u was to rodzinny biznes z czyszczeniem fekaliów xD ale jak tak to daj numer do tej swojej matuli, niepelnosprawnych trzeba wspierac xDdDD

jak sie nazywacie? "scat team"? xDDDDDDDDDDD
  • Odpowiedz