Wpis z mikrobloga

Mój kolega z czasów liceum co ma 29 lat po raz pierwszy w życiu ma dziewczynę. Taki spokojny ogólnie chłopak. Przyjechałem bo w sumie z ciekawości chciałem ją poznać. No i teraz najlepsze. Okazało się ,że ona ma 15 lat. No niby według polskiego prawa to można być legalnie w związku z dziewczyną , która ma minimum 15 lat . Karane jest dopiero jak ma poniżej 15 lat. Dziewczyna jest z bidula ,tzn. z placówki opiekuńczo-wychowawczej. Ona w niego jest tak zapatrzona ,że aż ciężko w to uwierzyć. On już mówi ,że ją z stamtąd wyciągnie i jej pomoże. Jak to jest możliwe, że takiej młódce podoba się 29 latek? Kolega ma 29 lat ,ale wygląda gdzieś na 25 lat. To może być ten powód czy też to ,że ona nie ma rodziców więc w sumie oprócz tego ,że szuka chłopaka to równocześnie opiekuna?

#zwiazki #logikarozowychpaskow #zwiazek #milosc #dziewczyna
  • 105
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

nie, po prostu jest zakompleksionym spierdoksem, który liczy, że nadrobi stracone lata, a niedoświadczona życiem szara myszka będzie w nim widziała samca alfa. ale nie czarujmy się, laska z bidula wyrucha go lepiej niż on ją ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Cadfael: nawet jeśli chce nadrobić stracone lata i ma do tego drugą osobę której nie zmusza siłą być z nim to co wtedy?
Nie znasz jego
  • Odpowiedz
cadshitael to jest typowy rózowy spierdoks ze zdechłym mentalem, dodatkowo trupisko intelektualne - nie wymagaj zbyt wiele xD


@Damntrain: założę się, że w realu wcale się tak nie zachowuje
  • Odpowiedz
nawet jeśli chce nadrobić stracone lata i ma do tego drugą osobę której nie zmusza siłą być z nim to co wtedy?


@TakiSobieLoginWykopowy: no nic, nie zmienia to faktu, że jest spierdoksem. to dla was taki wstyd?

adaptacja do twojego rynsztokowego stylu wypowiedzi, o tym też nie słyszałaś? a idź z powiadomień ty zdechlaku mentalny xD


@Damntrain: przestań już bełkotać w tym chlewie bo świnie pobudzisz xD
  • Odpowiedz
@TakiSobieLoginWykopowy: to jest klasyczne daddy issues xd Nie ma rodziców , jest z bidula więc szuka chłopaka ,który jednocześnie się nią zaopiekuję i obdarzy miłością. Był taki przypadek jakieś 2 lata temu o czym było w internecie pisane i to z jeszcze większą różnicą wieku. Wiesz kto to Tomasz Chic? To taki gośc ,który gdzieś tam walczy w mma czy w czymś takim i chyba zarabia głównie na kryptowalutach. Facet
  • Odpowiedz
@Cadfael: Boże, ale dzbanisko! Pisałem, że masz się odjaniepawlić, ale widzę, że nawet proste komunikaty nie dochodzą do tego twojego pustostanu obsadzonego na szyi. A te Twoje projekcje są kiepskie - następnym razem wymyśl coś, co być może odwiedzie potencjalnego rozmówcę od wniosku, że dzieciństwo spędziłaś naprzemiennie w rynsztoku i szpitalu psychiatrycznym.
  • Odpowiedz
@mambar: nie zarzucam żadnej stronie niczego niewłaściwego, tylko ostrzegam, że związki z bardzo dużą nierównowagą pozycji (tutaj ona będzie od niego silnie zależna) bardzo, bardzo rzadko okazują się trwałe. Wierzę, że ona może dać mu uczucia których mu brakowało, a on ją wyciągnąć z materialnego dna, ale kiedy dojdzie do wyrównania (zbliżenia) pozycji niech się nie zdziwi, jeśli dziewczyna zacznie widzieć jego wady (które potencjealnie do tej pory zniechęcały jego
  • Odpowiedz
@mambar: jeśli nie miała ojca to może szukać takiego opiekuna. Znałem taką laskę. Jak miała 19 lat miała kolesia ok. 35 lat, a jak miała 30 to miała dziadora 60 lat i najlepsze, że miała z nim dziecko. Nie była to dziewczyna z patologii.
  • Odpowiedz
@mambar:

Nigdy go tak szczęśliwego nie widziałem. 3-4 dni temu jak z nim gadałem to mi powiedział ,że tak ją mocno kocha ,że mógłby ją nosić na rękach całymi dniamii i coś tam w stylu ,że nie może tego za żadne skarby popsuć.


Nawet nie chcę myśleć, co będzie kiedy zerwą ( ͡° ͡°)
  • Odpowiedz