Wpis z mikrobloga

Mój kolega z czasów liceum co ma 29 lat po raz pierwszy w życiu ma dziewczynę. Taki spokojny ogólnie chłopak. Przyjechałem bo w sumie z ciekawości chciałem ją poznać. No i teraz najlepsze. Okazało się ,że ona ma 15 lat. No niby według polskiego prawa to można być legalnie w związku z dziewczyną , która ma minimum 15 lat . Karane jest dopiero jak ma poniżej 15 lat. Dziewczyna jest z bidula ,tzn. z placówki opiekuńczo-wychowawczej. Ona w niego jest tak zapatrzona ,że aż ciężko w to uwierzyć. On już mówi ,że ją z stamtąd wyciągnie i jej pomoże. Jak to jest możliwe, że takiej młódce podoba się 29 latek? Kolega ma 29 lat ,ale wygląda gdzieś na 25 lat. To może być ten powód czy też to ,że ona nie ma rodziców więc w sumie oprócz tego ,że szuka chłopaka to równocześnie opiekuna?

#zwiazki #logikarozowychpaskow #zwiazek #milosc #dziewczyna
  • 103
  • Odpowiedz
  • 0
@Damntrain: ale on nie płacze w poduszkę. Dajecie mu energię i powód do dalszego działania i w przyszłości nękania innych. Jak widzisz od razu skumał, że chodzi o niego. Na takich ludzi są tylko dwa rodzaje działania i tylko jeden legalny.
  • Odpowiedz