Wpis z mikrobloga

  • 9
@biaukowe 40k netto 2 lata po studiach, z czego rok to staż bez prawa do praktykowania? xD to chyba jak cię stary w swojej klinice medycyny estetycznej zatrudnia
  • Odpowiedz
Może prowadzą własną klinikę


@Blomex: jesli te osoby istnieja (w co watpie) to co najwyzej klinika rodzicow. Raczej niskiej jakosc bait. przy takich zarobkach tylko 100k wkladu? widac ze matematyka jest im daleka.
A jesli istnieja to obstawiam stomatologow pracujacych u rodzicow
  • Odpowiedz
@biaukowe: aby baicić to trzeba mieć choć podstawową wiedzę w temacie. Lekarz w wieku 27 lat to jest świeżo po studiach jeszcze specjalizacji nie zrobił, więc 40k netto to on ma ale w pół roku.
  • Odpowiedz
@biaukowe: koleś mający 27 lat jeżeli jest lekarzem to jest jeszcze w trakcie specjalizacji. Lekarz w trakcie nie dostanie takiej kasy. Nie ma opcji. Lekarz z dobrą specjalizacja gdzie jest zapotrzebowanie - jak najbardziej możliwe, ale to nie jest większość lekarzy.
  • Odpowiedz
@biaukowe: da sie zarabiac 40k bedac kodoklepakiem FE, nawet nie trzeba umiec napisac podstawowego sql query ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A co wy myśleliście, że za select gwiazdka from tabelka sobie m4 kupicie?

nie tylko ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@lubie_placki777: moja siostra ma 36 lat, specjalizacje zrobiła rok temu. Zarobki ok. 8 tys brutto plus drugie tyle z dyżurów. Źle nie jest ale do mojej pensji programisty i warunków pracy jakie mam to jeszcze bardzo daleko (btw: miałem drzwi otwarte na medycynę, mogłem iść ale nie chciałem i uważam że dobrze zrobiłem).
  • Odpowiedz
. Zarobki ok. 8 tys brutto plus drugie tyle z dyżurów. Źle nie jest ale do mojej pensji programisty i warunków pracy jakie mam to jeszcze bardzo daleko (btw: miałem drzwi otwarte na medycynę, mogłem iść ale nie chciałem i uważam że dobrze zrobiłem).


@Krolik: Gdzie twoja siostra pracuje i jak specka ? Przecież te zarobki są tragiczne, lekarz na pierwszym roku specjalizacji dostaje 7k brutto, a rodzinni w trakcie
  • Odpowiedz
@lentilek: onkologia

Oczywiście w prywatnej przychodni dostanie więcej, ale jeśli chce się rozwijać to musi pracować w publicznym szpitalu a nie tylko robić chałtury.
  • Odpowiedz
Lekarz w trakcie nie dostanie takiej kasy.


@lubie_placki777: mój kolega w trakcie specki z psychiatrii - 16k brutto podstawy, 6k netto B2B za dzień dyżuru w weekend, jak sobie upychał wszystkie weekendy to miał te ~40k w zamian za całkowity brak życia prywatnego

dla złośliwych - źródło danych on sam, oczywiście mógł kłamać, ale mieszkanie szybko kupił
  • Odpowiedz
@Krolik: W publicznym szpitalu z długami też lekarze pracują na kontraktach i stawki są 150+... Niech siostra lepiej poszuka i odpali Tobie coś za poradę
  • Odpowiedz