Wpis z mikrobloga

Może mi ktoś powiedzieć, co takie barany mają w głowie?
Jedziesz sobie DK 90-100 kmh I zawsze trafi się idiota któremu jest za wolno i musi #!$%@?ć grubo ponad normę. Przykład z dzisiaj jadę sobie DK10 około 100 kmh za mną pojawia się Skoda i zaczyna wyprzedzać, później bardzo szybko dochodzi, więc pewnie było lekko 140+
Powinni napisać jakąś ustawę, że możesz zatrzymać takiego gościa i nakłaść mu po ryju. Gardzę.

#motoryzacja #samochody #polskiedrogi #drogi #samochod #wypadek
  • 154
  • Odpowiedz
@maciekawski: No dobra tylko w Szwecji z tego co pamiętam to możesz na niektórych trasach jechać grube kilometry i żadnego auta nie spotkać. Ciut inaczej niż u nas gdzie niektóre krajówki to już mają takie obłożenia, że powinny być do standardu autostrad rozbudowane już teraz.
  • Odpowiedz
@Chicoxxx66 ja mam Porsche cayenne i jaguara xe ze słusznymi silnikami i mocą. Jednak i tak zawsze jakaś skoda z handlowcem w środku czy stara bema z sebkiem muszą wyprzedzać na trzeciego, bo przecież na lokalnych czy dk 120+ jest bezpiecznie. Albo jeszcze lepsi w małych miejskich 1.0 co nabierają prędkości przez 5 km, żeby Cię wyprzedzić, a potem jak muszą przed kimś zachamowac to potem znów z 50 do 100
  • Odpowiedz
@wankiel: #!$%@? typie, limity prędkości to właśnie oznakowanie dzbanie. Nie czepiam się w tamtej wypowiedzi stałych ograniczeń. Ty czytać umiesz? Bo nazywasz mnie debilem, a sam nie jesteś w stanie przeczytać ze zrozumieniem. I ja z tobą o niczym nie rozmawiałem i nie będę rozmawiał.
  • Odpowiedz
@Chicoxxx66: Może mi ktoś powiedzieć, co takie barany mają w głowie?
Jedziesz sobie DK 130-140 kmh I zawsze trafi się idiota któremu jest za szybko i musi ślimaczyć się grubo poniżej tej normy. Przykład z dzisiaj jadę sobie DK10 około 140 kmh przede mną pojawia się Matiz i zaczynam go wyprzedzać, później bardzo szybko odchodzę, więc pewnie było lekko poniżej 100
Powinni napisać jakąś ustawę, że możesz zatrzymać takiego gościa
  • Odpowiedz
@Chicoxxx66: kiedyś byłem takim jak byłem gówniarzem ale teraz umiem liczyć i wiem że 10 minut mnie nie zbawi za to że spalę więcej paliwa i zużyję bardziej auto na ciągłym przyspieszaniu i hamowaniu. Ale kierowców służbowych skod w jakiś gownofirmach nie zrozumiem. #!$%@? ponad limit jak niewolnicy, żeby janusz mógł szybciej zarobić na nowe porsche dla syna xD Mam auto 250km o często i tak staje za tirem na
  • Odpowiedz
@angelofdeath007 70KM wystarczy aby rozpędzić się do 180kmh, więc większością aut da się jechać DK łamiąc przepisy. Tylko są ludzie co je przestrzegaja i istnieje grupa frajerów, która mam w dupie wszystko i wszystkich, a potem lądują na stop cham itp.
  • Odpowiedz
@wfm125m: OK, rekord vidjo ( ͡° ͜ʖ ͡°) Powodzenia w rozpędzaniu 70 konnej bestii do 180 km/h na DK. Każda grupa ma swoją definicje ci co jeżdzą szybko to za frajerów uważają tychco się wleką na prostej drodze 70 km/h bo ktoś tam postawił taki znak w '95 i tak trzeba jechać i w drugą stronę to samo.
  • Odpowiedz
@Chicoxxx66: DK10 to standard, wyprzedzanie po jednym aucie na czołowe i wciskanie się między auta. Co chwilę wypadek i to na odcinkach gdzie jest prosta droga..., ale spokojnie za 6-10 lat będzie droga ekspresowa Bydgoszcz-Torun
  • Odpowiedz
Usprawiedliwienie łamania przepisów drogowych chciałbym aby można było używać w sposób analogiczny do innych przypadków łamania zakazów: kradzieży, pobić, gwałtów. Kuuurła, człowiek by usprawiedliwiał swoje zboczenia w podobny sposób jak #!$%@? swoją prędkość ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Uważasz, że poruszanie się z prędkością 140 na 90 jest normalną jazdą?


@Chicoxxx66: meh, jak jakiś urzędnik dokładnie w tym samym miejscu postawi ograniczenie do 30, to nagle ty jesteś przestępcą, bo całe życie jeździłeś tam 100. Zresztą - jeździsz 100 na 90 i się publicznie tym chwalisz? prawko do odebrania ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Nie, tylko przez takiego palanta, któremu przeszkadzała prędkość 100 kmh na 90 zginęła 14 letnia siostra mojego kolegi.


@Chicoxxx66: czyli sam jeździsz za szybko ale innym bronisz, tak?
  • Odpowiedz
no tak, bo jak ktoś jedzie szybciej to niebezpiecznie, a wolniej więc bezpieczenie. #!$%@?, tu jest tak wiele czynników, że nie można tak debilnie zakładać.


@CREATE_USER: Dokładnie tak. I na wynik zdarzenia drogowego ma ZAWSZE wpływ prędkość. Ona jest mnożnikiem każdej jednej wtopy. Dlatego dajemy na nia taki nacisk.
Plus bardzo duży wpływ na bezpieczeństwo i ogólny komfort podróży ma różnica prędkości pomiędzy pojazdami na drodze. Taki #!$%@? po prostu
  • Odpowiedz
  • 0
@Chicoxxx66 "możesz zatrzymać takiego gościa" - nie ma bezpiecznego sposobu na takie zatrzymanie, więc spodziewałbym się dramatycznego wzrostu wypadku w rezultacie
  • Odpowiedz
@Chicoxxx66: wiesz, generalnie Ciebie popieram, ale dam Ci też jedną bardzo dobrą radę - nigdy nie dawaj ponieść się emocjom. #!$%@?, frustracja czy cokolwiek negatywnego co człowiek czasami w sobie ma też nie daje dobrze prowadzić. Ja w trasie zawsze włączam sobie tryb ECO w aucie i jazda jest przyjemniejsza.

Nie ma co się stresować idiotami. Świata nie zmienimy. Wszystkiego dobrego Miras, szerokości :)
  • Odpowiedz