Wpis z mikrobloga

Może mi ktoś powiedzieć, co takie barany mają w głowie?
Jedziesz sobie DK 90-100 kmh I zawsze trafi się idiota któremu jest za wolno i musi #!$%@?ć grubo ponad normę. Przykład z dzisiaj jadę sobie DK10 około 100 kmh za mną pojawia się Skoda i zaczyna wyprzedzać, później bardzo szybko dochodzi, więc pewnie było lekko 140+
Powinni napisać jakąś ustawę, że możesz zatrzymać takiego gościa i nakłaść mu po ryju. Gardzę.

#motoryzacja #samochody #polskiedrogi #drogi #samochod #wypadek
  • 154
  • Odpowiedz
Dlatego wlasnie w magiczny sposob jazda poza miastem w polsce 100 to jest debilizm i bycie zabojca na kolkach, a po przekroczeniu zachodniej granicy juz jest w 100% bezpieczna, zawsze smieszy xD


@harrame: Gdzie masz na zachodzie 100 poza miastem?

U Niemiaszków? Tam na większości tych dróg poza miastem masz normlanie ograniczenia do 80. Do tego od 2 lat ADAC broni jak może tej 100 bo wszyscy twierdzą, że trzeba iść w dół do
  • Odpowiedz
Powinni napisać jakąś ustawę, że możesz zatrzymać takiego gościa i nakłaść mu po ryju. Gardzę.


@Chicoxxx66: Normalni kierowcy gardzą tobą, bo nie napisałeś co ta skoda źle zrobiła, a masz jakieś fantomowe bóle albo zazdrościsz, że inni potrafią jechać szybciej xD
  • Odpowiedz
to takie sformułowanie po którym rozpoznaje się dzbanów


@JoeGlodomor: A to jest sforumułowanie po którym rozpoznaje się miernoty drogowe, które niewyobrażają sobie, że są kierowcy lepsi od nich xD
  • Odpowiedz
  • 0
@cwlmod Mój błąd. Po pierwsze prędkość grubo powyżej limitu, wyprzedzanie na zakazie pod wzniesienie. Zjazd na swój pas na szczycie wzniesienia, gdzie coś mogło "wyskoczyć".
  • Odpowiedz
Nie, nie wystraszył. Tylko popatrz sobie na statystykę udostępnianą przez policję. Zaledwie w 16 dni doszło do 100 wypadków śmiertelnych. Pomyśl ile osób mogłoby żyć gdyby każdy z tych kierowców lekko zdjął nogę z gazu.


@Chicoxxx66: Świetnie pokazujesz swoją ułomną logikę xD

Jedyne co potrafi powiedzieć taki nieogar jak ty, to że trzeba zdjąć nogę z gazu mimo że nie ma ŻADNEJ statystyki, która by jakkolwiek to potierdzała xD

A
  • Odpowiedz
@Chicoxxx66: Juz tłumaczę co mają w głowie chcą się szybko przemieścić w punktu A do B. Nie ma za co, mam nadzieję że zaspokoiłem twoją ciekawość.

@CREATE_USER podziwiam że próbujesz wytłumaczyć drajverwom w corsie 1.2 ale to i tak nie dotrze, bo oni też by chcieli jechać szybciej ale: a.) boją się b.) nie mają czym c.) nie potrafią jeździć
I tak jestem zdziwiony że tego typu jednostki nie
  • Odpowiedz
Mój błąd. Po pierwsze prędkość grubo powyżej limitu, wyprzedzanie na zakazie pod wzniesienie. Zjazd na swój pas na szczycie wzniesienia, gdzie coś mogło "wyskoczyć".


@Chicoxxx66: Okej, teraz to ma sens i walić prądem takich dzbanów.
  • Odpowiedz
najgorsze na dk są te ciężarkowe #!$%@? #!$%@? co siedzą na zderzaku bo jedziesz 70 na ograniczeniu do 70


@MirekStarowykopowy: Rozwiązanie bardzo proste, puszczasz gaz i niech wyprzedza
  • Odpowiedz
@lycaon_pictus: no to chyba nigdy nie zdarzyła się kolejka samochodów jadących 100 na 90 większa niż 2-3 samochody xD Jak są kolejki po 20 samochodów to za jakimś tirem który niedomaga i mimo miejsca do wyprzedzenia nikt go nie wyprzedza, ale za to zostawiają minimalny odstęp między sobą i machają rękami jak chcesz w ten odstęp wjechać xD
  • Odpowiedz
@Chicoxxx66: Miałem 3 dni temu na obwodnicy Wrocławia taką sytuację.
Samochód przed moim jedzie 40 km/h gdzie jest ograniczenie do 100 km/h. Ściąga go na lewo za każdym razem jak włączam kierunek by go wyprzedzić. Drugi samochód z tyłu siedzi mi na dupie bo nie mogę wyprzedzić gościa od 10 km.
Nadarza się okazja, miejsce gdzie legalnie mogę wyprzedzić. Jedzie samochód z naprzeciwka ale jest jeszcze daleko. W połowie manewru
  • Odpowiedz
@CREATE_USER:

no to chyba nigdy nie zdarzyła się kolejka samochodów jadących 100 na 90 większa niż 2-3 samochody xD

Jak są kolejki po 20 samochodów to za jakimś tirem który niedomaga i mimo miejsca do wyprzedzenia nikt go nie wyprzedza,

Jest dokładnie na odwrót, są duże sznurki. 2-3 samochody to są ci jadący powyżej 100 dojeżdżający do kolejnego
  • Odpowiedz
TIRy tez juz zaczely sie rozbrykiwac przez brak kontrol, i jadac ostatnio 800km trase co chwile jakis debil na 2 pasach sie wyprzedzal, jakbym byl w prywatnym z kamerka to bardzo chetnie bym kilka nagran wysłał.


@harrame: Też to ostatnio zauważyłem, na najbardziej obciążonych bywają akcję niczym sprzed starych przepisów. Nadal nie jest tak źle jak kiedyś, ale dwie ostatnie trasy miałem flashbacki.

Bo u nas dalej brakuje na potęgę
  • Odpowiedz
@lycaon_pictus: jakby nie było miejsca to bym nie wyprzedzał xD mówię o sytuacji gdzie mimo tego, że jadą ze stałą prędkością to i tak zostawiają odstęp na jeden samochód i wielce zdziwieni że muszą szybko reagować jak ktoś im wjedzie w ten odstęp z #!$%@?.
  • Odpowiedz
jakby nie było miejsca to bym nie wyprzedzał xD mówię o sytuacji gdzie mimo tego, że jadą ze stałą prędkością to i tak zostawiają odstęp na jeden samochód i wielce zdziwieni że muszą szybko reagować jak ktoś im wjedzie w ten odstęp z #!$%@?.


@CREATE_USER: Jak wiadomo ten odstęp trzymany od kilku minut jest dla ciebie byś wyprzedził, a nie po to by zdążyć zareagować. Jak już zawiniesz się na
  • Odpowiedz
@lycaon_pictus: jak wiadomo taki odstęp jest po prostu wyznacznikiem debila na drodze. Bo jak inaczej nazwać kogoś, kto lubi się ciągnąć za tirem i podporządkowywać jego jeździe, a przy tym trzyma minimalny nawet niebezpieczny odstęp od samochodu przed nim. To jest czysty idiotyzm. I co? Miałbym czekać aż zrobi odpowiednio dużo miejsca, czyli nigdy?
  • Odpowiedz