Wpis z mikrobloga

Może mi ktoś powiedzieć, co takie barany mają w głowie?
Jedziesz sobie DK 90-100 kmh I zawsze trafi się idiota któremu jest za wolno i musi #!$%@?ć grubo ponad normę. Przykład z dzisiaj jadę sobie DK10 około 100 kmh za mną pojawia się Skoda i zaczyna wyprzedzać, później bardzo szybko dochodzi, więc pewnie było lekko 140+
Powinni napisać jakąś ustawę, że możesz zatrzymać takiego gościa i nakłaść mu po ryju. Gardzę.

#motoryzacja #samochody #polskiedrogi #drogi #samochod #wypadek
  • 150
  • Odpowiedz
@Chicoxxx66: Nie wiem, zauważyłem, że na krajówkach ludzie zupełnie nie potrafią dostosować prędkości do warunków panujących na drodze. Rzadko gdzie tak naprawdę jest miejsce, żeby jechać więcej niż to 90-100, a dzbany bardzo często podjeżdżają pod zderzak jakimś gruzem i wyprzedzają w najmniej do tego odpowiednich miejscach, pchając się na bardzo wąskiej jezdni
  • Odpowiedz
@CREATE_USER: #!$%@? mnie to tłumaczenie o WIELU CZYNNIKACH itp. xD Takie racjonalizowanie sobie stwarzania ryzyka. Bo wielkiemu specjaliscie wydaje się, ze jeździ bezpiecznie xD Gówno mnie obchodzi co ci się WYDAJE. Na drodze zagrażasz nie tylko sobie, wiec stosuj się do przepisów. CHcesz sobie szybko i bezpiecznie pojeździć to idź na tor.
  • Odpowiedz
Dlaczego z góry zakładacie, że jeśli ktoś kogoś wyprzedza to automatycznie jest odpowiedzialny za wypadki?


@CREATE_USER: Bo z 80% tegorocznych śmiertelnych wypadków z krajówek to "z niewiadomych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu i doprowadził do zderzenia czołowego pojazdów". Zresztą w zeszłym i poprzednich latach było to samo
  • Odpowiedz
@szybki_zuk: Według mnie większe zagrożenie stwarza ktoś, kto się boi jechać 90, a mimo tego jedzie niż ktoś kto sobie jedzie minimalnie ponad 90 na luzie. Twoja głupota też zagraża innym, a jakoś udzielasz się w internecie. A i mnie też GÓWNO obchodzi co Ci się WYDAJE. Jeździj sobie wolno WIĘC bezpieczenie, może kiedyś życie zweryfikuje twoją beznadziejną jazdę.
  • Odpowiedz
@Chicoxxx66: krajowa dziesiątka, to jest ewenement wśród polskich krajówek. Podróżowanie nią zawsze wywołuje u mnie wstręt. Wybitny pod tym względem jest odcinek bydgoszcz - torun, czyli JEDNOPASMOWY odcinek łączący ze sobą dwa dość ogromne mimo wszystko miasta. Tam albo jedziesz 70-130 jak skończony ulung i sam wywijasz na granicy śmierci, albo trafiasz na takich "próbując" jechać 80-90. Nienawidzę jej.
  • Odpowiedz