Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Ogladanie filmów z moją #rozowepaski to jakiś dramat. W zeszłą sobotę wybierała ona. Oczywiście jakaś g---o komedia romantyczna, ale mieliśmy razem oglądać to siedzę i oglądam (i jem chipsy)

Wczoraj ja wybierałem, tym razem coś bardziej w moich klimatach, kino akcji z elementami sciencie fiction. Co robi ona? Po trzech minutach już tiktok. Pytam to oglądamy czy nie?

Tak tak, po kolejnych 5 minutach znowu telefon, potem idzie n---------ć coś w kuchni, zaraz w ogóle wychodzi bo będzie prasować itd.

Pytam o co chodzi, "a bo mnie nie interesują te twoje filmy, ogladaj sam". J--------e... mnie też nie interesują jakieś j----e komedie romantyczne ale jak ona wybiera i chce oglądać razem to oglądamy i nie o---------m jakiś p--------h akcji. No i co? od połowy oglądałem sam.

Dodam że wybieranie wspólnie też nie wchodzi w grę bo ona jest tak ograniczona że ogląda tylko romanse, raz na rok jakiś dramat. Dlatego mieliśmy wybierać na przemian.

W-----a mnie to bo ze wszystkim tak jest: zwiedzanie ogrodów? Pewnie, poszedłem nawet zaciekawiły mnie rośliny owadożerne czy jakieś ostre odmiany papryk. Muzeum broni pancernej, zwiedzanie browaru? Eee idź sam, bo ją nie interesuje, a jak już gdzieś pójdzie to skwaszona mina w telefonie i "kiedy idziemy".

Oczywiacie nic złego nie widzi w swoim zachowaniu, psując mi każda atrakcje, "ją po prostu nie interesuje". Rozumiem tylko że ja nie demonstruję swojego znudzenia jej typowo przyziemnymi babskimi zainteresowaniami typu ciuchy, mejkapy, debilne programy i filmy, a wyglada na to że powinienem robić tak samo.

#zalesie #zwiazki



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: heracinsky
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 70
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

typu ciuchy, mejkapy, debilne programy i filmy


@mirko_anonim: no to nasza wina cucku, że jak ona pieprzy o kosmetykach czy innych pierdołach to kłamiesz... tj. udajesz zaciekawionego komediami romantycznymi by pani ci łaskawie dała zamoczyć później? to co ty się czołgasz i podlizujesz kłamliwy padalcu i oczekujesz szacunku od niej? I jeszcze do swoich zainteresowań? Masz szczęście, że w ogóle się z tobą zadaje, zamiast pójść do jakiegoś mężczyzny.
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: To oglądaj sam, co to za wymagania. To samo z muzeami i wyjściami w miejsca gdzie ty chcesz a ona nie. Idziesz sam i tyle. Jak masz na tyle otwarty umysł, żeby się wybrać z nią w miejsca które ją interesują to spoko. A jak ona ma siano we łbie to niech siedzi na dupie i skroluje tik tok. Chyba że nie macie żadnych wspólnych zainteresowań, w takim wypadku
  • Odpowiedz
eneralnie to rolą kobiety w zdrowym i szczęśliwym związku jest szanowanie, podziwianie i uznawanie tego co robi facet i wspieranie go i dbanie o jego komfort.


@Jah00: mhm, to wyjaśnia czemu tu użyłeś czasu przeszłego:

Zmień dziewczynę. Jak dziewczyna kocha to autentycznie wkręca się w twoje zainteresowania, choćby głupie. Ja np. z moją oglądałem Formułę 1 i grałem w Baldura.
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: robicie coś wspólnie poza ruchańskiem? Chociaż skoro jest tak ogarnięta w życie, to pewnie i w łóżku jest kłodą i marudzi?

Jak jeszcze chcesz się pomęczyć z nią parę miesięcy, to spróbujcie obejrzeć serial "The Affair" - niby romans i dramat, ale z każdym sezon robi się coraz cięższy i ma dość niecodzienne podejście do narracji. Tak dobry, że chciałbym obejrzeć jeszcze raz, ale boję się, bo nie chcę
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: Ty nie pokazałeś w jej, ani nie powiedziałeś że to co ona ogląda czy wybiera nie interesuje Cię, a oglądasz czy też zwiedzasz ze względu na szacunek, partnerstwo i wspólnie spędzany czas, Ona Ci to okazała Ty przeszedłeś nad tym do porządku więc teraz Ona ma przekonanie że to co ona planuje i wybiera jest ok i robisz to z przyjemnością, a tego co Ty wybierasz nie trzeba.
  • Odpowiedz
lubimy się,


@mirko_anonim: xD

wina jak zwykle po obu stronach. ona leniwa i ograniczona, a ty masz ego top i jakieś dziwne przeświadczenie, że twoje prostackie filmy wcale nie są takim typowo przyziemnym męskim zainteresowaniem i czujesz się z tego powodu lepszy. przy okazji ta przesadna reakcja pokazuje, ze prawdopodobnie są tam jeszcze inne problemy które się gotują.

ogólnie sprawa jest prosta i wymaga konkretnych działań, ale z jej lenistwem
  • Odpowiedz