Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Ogladanie filmów z moją #rozowepaski to jakiś dramat. W zeszłą sobotę wybierała ona. Oczywiście jakaś gówno komedia romantyczna, ale mieliśmy razem oglądać to siedzę i oglądam (i jem chipsy)

Wczoraj ja wybierałem, tym razem coś bardziej w moich klimatach, kino akcji z elementami sciencie fiction. Co robi ona? Po trzech minutach już tiktok. Pytam to oglądamy czy nie?

Tak tak, po kolejnych 5 minutach znowu telefon, potem idzie #!$%@?ć coś w kuchni, zaraz w ogóle wychodzi bo będzie prasować itd.

Pytam o co chodzi, "a bo mnie nie interesują te twoje filmy, ogladaj sam". #!$%@?... mnie też nie interesują jakieś #!$%@? komedie romantyczne ale jak ona wybiera i chce oglądać razem to oglądamy i nie #!$%@? jakiś #!$%@? akcji. No i co? od połowy oglądałem sam.

Dodam że wybieranie wspólnie też nie wchodzi w grę bo ona jest tak ograniczona że ogląda tylko romanse, raz na rok jakiś dramat. Dlatego mieliśmy wybierać na przemian.

#!$%@? mnie to bo ze wszystkim tak jest: zwiedzanie ogrodów? Pewnie, poszedłem nawet zaciekawiły mnie rośliny owadożerne czy jakieś ostre odmiany papryk. Muzeum broni pancernej, zwiedzanie browaru? Eee idź sam, bo ją nie interesuje, a jak już gdzieś pójdzie to skwaszona mina w telefonie i "kiedy idziemy".

Oczywiacie nic złego nie widzi w swoim zachowaniu, psując mi każda atrakcje, "ją po prostu nie interesuje". Rozumiem tylko że ja nie demonstruję swojego znudzenia jej typowo przyziemnymi babskimi zainteresowaniami typu ciuchy, mejkapy, debilne programy i filmy, a wyglada na to że powinienem robić tak samo.

#zalesie #zwiazki



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: heracinsky
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 70
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

po co te gadzie mózgi oglądają taki shit jak w ogóle nie są romantyczne a tylko egoistyczne, pragmatyczne i materialistyczne, bez żadnych uczuć oprócz instynktów..?.jakiś żart.


@HrabiaZet: A po co faceci ogladaja strzelaniny i #!$%@?? Po prostu latwy content do zabicia czasu. Malo to jest miernych filmow kina akcj i sensacji?
  • Odpowiedz
Może zamiast zmuszać się do oglądania filmów, które jednej strony nie interesują, znajdźcie jakieś aktywności, które moglibyście robić razem i nie zmuszać się do nich?

Ja sama chodzę do kina i do teatru, bo już się nauczyłam, że gdybym wzięła z sobą męża, to byłoby potem marudzenie. Praktycznie nie oglądamy razem filmów czy seriali, bo lubimy co innego (do tego on ma wymóg, że film musi być aktorski, a nie animowany oraz
  • Odpowiedz
A po co faceci ogladaja strzelaniny i #!$%@?? Po prostu latwy content do zabicia czasu. Malo to jest miernych filmow kina akcj i sensacji?


@XpedobearX: IQ żaby może wiele tłumaczyć...z tym, że facet nie utożsamia się z mordercą w filmie kina akcji a baba utożsamia się z bohterką gówno-komedyjki dla debili...
  • Odpowiedz
IQ żaby może wiele tłumaczyć...z tym, że facet nie utożsamia się z mordercą w filmie kina akcji a baba utożsamia się z bohterką gówno-komedyjki dla debili...


@HrabiaZet: cope. w filmach akcji nie ma głownych bohaterów którzy są mordercami, tylko silnymi facetami którzy zabijają w obronie własnej albo swojej rodziny. to działa na tych samych prostych mechanizmach co komedie romantyczne, ale z jakiegoś powodu ty i OP uważacie to za poziom
  • Odpowiedz