Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Ogladanie filmów z moją #rozowepaski to jakiś dramat. W zeszłą sobotę wybierała ona. Oczywiście jakaś gówno komedia romantyczna, ale mieliśmy razem oglądać to siedzę i oglądam (i jem chipsy)

Wczoraj ja wybierałem, tym razem coś bardziej w moich klimatach, kino akcji z elementami sciencie fiction. Co robi ona? Po trzech minutach już tiktok. Pytam to oglądamy czy nie?

Tak tak, po kolejnych 5 minutach znowu telefon, potem idzie #!$%@?ć coś w kuchni, zaraz w ogóle wychodzi bo będzie prasować itd.

Pytam o co chodzi, "a bo mnie nie interesują te twoje filmy, ogladaj sam". #!$%@?... mnie też nie interesują jakieś #!$%@? komedie romantyczne ale jak ona wybiera i chce oglądać razem to oglądamy i nie #!$%@? jakiś #!$%@? akcji. No i co? od połowy oglądałem sam.

Dodam że wybieranie wspólnie też nie wchodzi w grę bo ona jest tak ograniczona że ogląda tylko romanse, raz na rok jakiś dramat. Dlatego mieliśmy wybierać na przemian.

#!$%@? mnie to bo ze wszystkim tak jest: zwiedzanie ogrodów? Pewnie, poszedłem nawet zaciekawiły mnie rośliny owadożerne czy jakieś ostre odmiany papryk. Muzeum broni pancernej, zwiedzanie browaru? Eee idź sam, bo ją nie interesuje, a jak już gdzieś pójdzie to skwaszona mina w telefonie i "kiedy idziemy".

Oczywiacie nic złego nie widzi w swoim zachowaniu, psując mi każda atrakcje, "ją po prostu nie interesuje". Rozumiem tylko że ja nie demonstruję swojego znudzenia jej typowo przyziemnymi babskimi zainteresowaniami typu ciuchy, mejkapy, debilne programy i filmy, a wyglada na to że powinienem robić tak samo.

#zalesie #zwiazki



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: heracinsky
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 70
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: ech, wspolczuje. A powiedziales wprost, po ludzku ze ci przykro i ze bedziecie czuc sie samotni jak tak dalej pojdzie...? Ogolnie fajnie tak jak razem sie robi rzeczy, my juz nic razem nie robimy, dzisiaj sniadanie zjadl bez telefonu to bylo swieto. Mam ten sam problem, nic mojego nie obchodzi :(
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: Nie kocha cię. Zmień dziewczynę. Jak dziewczyna kocha to autentycznie wkręca się w twoje zainteresowania, choćby głupie. Ja np. z moją oglądałem Formułę 1 i grałem w Baldura. I wtedy możesz to odwzajemnić i czasem obejrzeć tą komedię romantyczną, jeśli to sprawi jej przyjemność, ale generalnie to rolą kobiety w zdrowym i szczęśliwym związku jest szanowanie, podziwianie i uznawanie tego co robi facet i wspieranie go i dbanie o
  • Odpowiedz
@mirko_anonim rozumiem że Ciebie to boli i ważne byś jej powiedział że jej zachowanie Cię najzwyczajniej w świecie boli. Bez oskarżania że co ona odwala czy że Ty byłeś na jej miejscu lepszy. Tak zwyczajnie powiedz że kiedy coś robicie razem to Cię boli to że ona ucieka w inne czynności. Jeśli jednak to byście razem robili rzeczy było dla Ciebie bardzo ważne to przemyśl czy ten związek ma sens dla
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: fajnie jak druga osoba lubi to samo co Ty i pod względem filmów seriali podoba wam się to samo i sobie o tym rozmawiacie.
Brzmi jakbyście nie mięli ze sobą nic wspólnego. Daruj sobie taką relację, nie ma to sensu. Bycie z nią tylko odejmuje od twojego życia zamiast dodawać i dla niej tak samo.
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 1
✨️ Autor wpisu (OP): @njdnsjdnjs lubimy się, ale #!$%@? mnie gdy ona otwarcie demonstruje brak zainteresowania wszystkim co robię, za to jak trzeba robić coś co ona chce to słodkie oczy, chodźmy tam, obejrzykmy, zróbmy to i tamto.

W zasadzie jest tylko jedna jedyną rzecz ktora możemy robić wspólnie i jest to gotowanie.

  • Odpowiedz
W zasadzie jest tylko jedna jedyną rzecz ktora możemy robić wspólnie i jest to gotowanie.


@mirko_anonim: ja #!$%@?ę mam nadzieję, że przeczytasz to za dwa lata i pomyślisz: "ale byłem #!$%@? głupi". No i nie zapomnij wpisu dodać, że z nią zerwałeś XD
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: Ktoś mi wytłumaczy, dlaczego ludzie są w takich związkach? Ty napisałeś tego posta to może Ty mi odpowiedz? Na jakich płaszczyznach się dogadujecie? Gdzie jakakolwiek więź między Wami? Czemu jej nie kopniesz w dupę? Nie wiem po co ludzie tkwią w takich związkach, po to żeby Ci dała zaruchać raz na miesiąc, czy o co chodzi? Na podstawie tego co opisujesz to taki wyciągam wniosek, wygląda to tragicznie. Jeśli
  • Odpowiedz