Wpis z mikrobloga

@Tulaska: fajny wyznacznik luksusu, leżenie na jakimś gównianym leżaku nad gównianym basenikiem przydomowym. "Bogactwo" dla plebsu bo inaczej tego nydnego gówna nie nazwa. Z Cygarem w twarzy, w słoneczku to sobie może każdy menel na ławeczce leżeć
  • Odpowiedz
@Tulaska: Cebulaczek zapomniał, że z takim wyglądem, żeby wyglądać na człowieka sukcesu potrzebuje obok siebie conajmniej ukraińskiej modelki ktora ma 180+cm wzrostu, i suchy leżak koło basenu nic nie da XD
  • Odpowiedz
@erni13: ja nie wiem jak on potem widząc to zdjęcie stwierdził że to się nadaje do publikacji. Ja nie wiem jakie mniemanie o sobie musi mieć ten debil żeby stwierdzić że to jest przekonywające. Ja nie wiem jaki z niego jest idiota że naprawdę w to wierzy
  • Odpowiedz
@Tulaska: też miałem "znajomego" co zaczął pajacować na FB i tańczył w rozpiętej koszuli z cygarem z kiosku i wodą w kieliszku do wina. Oni chyba mają jakieś patenty na imitowanie luksusu. Z pieniędzmi jest jak z cyckami. Wielkich nie da się ukryć a małe eksponują jak tylko mogą.
  • Odpowiedz
@jan-kopec no akurat dom z basenem w Polsce zdecydowanie jest pewnym wyznacznikiem statusu. Nie dość że mało kogo na to stać to jeszcze można używać go tylko przez kilka tygodni w roku. Śmialo można to nazwać pewnym luksusem.
Tylko że to nie jest żaden przydomowy basen, tam jest hotel XD więc jedyne czym się chwali to że go stać na wakacje.
  • Odpowiedz
fajny wyznacznik luksusu, leżenie na jakimś gównianym leżaku nad gównianym basenikiem przydomowym


@jan-kopec: da ludzi którzy są ty targetem, całkiem możliwe że to właśnie jest wyznacznikiem luksusu i działa :)
  • Odpowiedz