Wpis z mikrobloga

@Tulaska: typa chyba wczoraj spotkałam w Factory w Krakowie. Zwróciłam uwagę na niego bo miał te wiejskie okulary na sobie i koszulkę z wy.ebanym logo xD trochę słabo mu ten biznes idzie skoro chodzi do miejsc gdzie po przecenach można kupić ubrania z poprzednich kolekcji ;)
  • Odpowiedz
@rozowy_dzban: ciekawym zjawiskiem jest to że od pewnego czasu widuję tak zwanych ludzi sukcesów co powinni być bogaci, w szmateksach, dyskontach itd. jak widać ich środki finansowe kończą się na udawaniu luksusu, czyli na racie za samochód i dom. Na resztę już brakuje. Oczywiście zaraz wylecą z jakimiś pierdołami że ekologia że tamto zawsze jakiś fikołek się znajdzie
  • Odpowiedz
@jan-kopec: Ludzie posiadający majątek, zwłaszcza od pokoleń, czesto ten fakt ukrywają. Po co budzić zawiść i kusić indywidua.
Karierowcz na dorobku, będzie jeździł autem na pseudowypasie, lub na które realnie go nie stać, lub mieszkać w domu/mieszkaniu na wysoki połysk, szpanując.
Bogaci z klasy średniej / wyższej często jeżdzą nie wyróżniającymi się autami, chodzą w ubraniach dobrej jakości ale bez metek, czy mają domy które nie wyglądają wspaniale. Ale majatek
  • Odpowiedz
@Tulaska: Coraz większa bieda w biznesie. Były zdjęcia na Jamajce, potem zdjęcia z Dubaju, potem już tylko Hiszpania, a teraz milionerzy fotografują się na działce pod domem. Czekam na flexing na balkonie w mieszkaniu z wielkiej płyty
  • Odpowiedz
@konradpra: ja doskonale wiem o czym ty mówisz ale ten target ludzi się w niego nie wpisuje. To są właśnie dorobkiewicze. Pseudo dorobkiewicze. Ludzie którzy się w dzieciństwie jeszcze na gównie ślizgali i ciągnęli pług z dziadkiem. To jest właśnie ta ciemna strona. Bo pokazówę robią niesamowitą. Kreują się jak mogą. Władczy są aż do zacietrzewienia.
  • Odpowiedz
  • 0
@Tulaska i czym tu się chwalić , każda kobieta ma taki mały biznesik i przy braku sumienia może przerobić go na główny dochód ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz