Wpis z mikrobloga

Insystem: Jak Prezes nie odwoła swoich słów to wypierd****m
Mirko: A co powiedział prezes?
Prezes: [pic]

No to spotkamy się z pracodawcą w Sądzie Pracy. Trzymajcie kciuki.

#pracbaza #praca #prawo

insystem - Insystem: Jak Prezes nie odwoła swoich słów to wypierd****m
Mirko: A co po...

źródło: 1000017188

Pobierz
  • 104
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
Chodzi mi bardziej o to ze podejmujac takie a nie inne dzialania nie mogles conajmniej przypuszcac jak sie to skonczy?

@gorzki99: No i może jestem idealistą, ale zgłaszając problem do przełożonego spodziewałem się jego rozwiązania w trochę inny sposób. Szczególnie, że Prezes jest wybierany z Rady Nadzorczej, więc Rada może go odwołać kiedy chce. Tak czy siak, mam nauczę na przyszłość, że nie ma co się bawić w sentymenty wobec
  • Odpowiedz
No i może jestem idealistą, ale zgłaszając problem do przełożonego spodziewałem się jego rozwiązania w trochę inny sposób. Szczególnie, że Prezes jest wybierany z Rady Nadzorczej, więc Rada może go odwołać kiedy chce. Tak czy siak, mam nauczę na przyszłość, że nie ma co się bawić w sentymenty wobec firmy, bo firma nigdy tego nie doceni.


@insystem: I tak i nie. Musisz tylko miec 100% wiedzy i pewnosci komu zglaszasz
  • Odpowiedz
  • 0
Poszlo dalej i firma oglosila upadlosc.


@gorzki99: Mój ex-pracodawca nie ogłosi upadłości, Zbyt skomplikowane i prawnie niemożliwe.

Musisz tylko miec 100% wiedzy i pewnosci komu zglaszasz problem


@gorzki99: ja zgłosiłem do przełożonego Prezesa i Prezes się obraził. No cóż. Teraz należy się z konsekwencjami naszych decyzji zmierzyć.
  • Odpowiedz
Teraz należy się z konsekwencjami naszych decyzji zmierzyć.


@insystem: Dokladnie tak. I za to szanuje. W tym kraju jest malo takich ktorzy to rozumieja i w taki sposob dzialaja. Wiec tym bardziej szacun.
  • Odpowiedz