Wpis z mikrobloga

@Mezomorfix: za duzo mordo stereotypow masz w glowie. Piwniczaki juz dawno stanowia skrajna mniejszosc w IT. Mialem w zespole takich ziomeczkow z wygladem 9-10/10 jak na faceta, co panny obracali jak chcieli.
  • Odpowiedz
wystarczy zainteresować sie piwniczakami z IT


@Eugeniusz_Zua: Informatycy to ambitni ludzie i raczej szukają dziewczyn na swoim poziomie. Nie dziwie się, bo pewnie kobieta, która jest dużo głupsza od nich, byłaby z czasem męcząca. Wiadomo, że człowiek najlepiej czuje się z osobą, która go rozumie.
  • Odpowiedz
Nic w tym nie ma śmiesznego, że ktoś ma wymagania w wyszukiwarce seksu.


@gien: W wyszukiwarce seksu szuka finansisty z licencją pilota? Tu nie o seks jej chodzi.
  • Odpowiedz
@BlackpillRAW: blackpill dziadu, przestań te szmaciory wykopywac, miałeś dopisać kolejny rozdział opowiadania o przygodach klaudiusza i tego drugiego co posuwają p0lczyska bez gumy. Połowa tagu czeka zniecierpliwioba na kontynuację tej arcy ciekawej historii
  • Odpowiedz
w 2024 roku wierzenie, że kobiety mają ścianę po 30. roku życia to jest szuryzm porównywalny z płaskoziemstwem


@Archaniol_bo_rzyga_bryje: dokładnie. A najbardziej mi się chce śmiać z tego, że kobieta 30+ to babcia. Jakim trzeba być zjebem, żeby takie rzeczy wypisywać.
  • Odpowiedz
Dobra przejrzałam twoje wpisy i stwierdzam że przydałby się dobry psychiatra , czołem kolego


@Linnior88: A ty już byłaś u psychiatry? Nie pamiętasz już jak srałaś co chwila postami? Jprdl...
  • Odpowiedz
z tego co sprawdzałem swego czasu to na pasażerskie duże 100k.


@r5678: licencja ATPL, czyli na duże, pasażerskie maszyny, to koszt około 150-200 tys. PLN. Jak jesteś młody to możesz się zgłosić do Wizza czy innej linii i zrobisz to taniej, oczywiście podpisując cyrograf. A i tak musisz mieć wylatane odpowiednie godziny, żeby zacząć szkolenie na liniowca.
  • Odpowiedz