Wpis z mikrobloga

@Eteres

>to trzeba jej spytać czy ma równie kosztowne hobby i się zrobi łyso o ile jest kapujaca


@Linnior88: Ta uwaga zakładanie, że kobiety kierują się równością i adekwatnością w ocenie innych.

Nie wiem mi by było wstyd mówić do kogoś "masz mieć auto za 100 k " jeśli sama bym takiego nie miała
Biorąc pod uwagę że nie mam nawet prawka więc starczy nawet passat
  • Odpowiedz
@Mezomorfix

@Linnior88: Cooo programista pisał z dupami? XD To chyba nie był typowy programista a jak już to jakiś spermiarz

Taki chudy pająk w okularach i tak mało zarabiał bo kleil strony papieru do dupy i majtek
A człowiek jeszcze po nim płakał xDDDD (mimo że realnie patrząc na ewcie chyba nie powinnam bo nie był lotnikiem słabo zarabiał i musialam mu mamusiowac
  • Odpowiedz
@Linnior88:

Nie wiem mi by było wstyd mówić do kogoś "masz mieć auto za 100 k " jeśli sama bym takiego nie miała

Biorąc pod uwagę że nie mam nawet prawka więc starczy nawet passat

1. Mówienie a czyny to coś innego.
2.Kobiety ogólnie nie mają problemu z dyktowaniem wymagań, bo standardy jakie musi spełnić partner dotyczą partnera, a nie ich.
  • Odpowiedz
@BlackpillRAW: załóż fejka typu: doradca inwestycyjny z CFA pracującego przy fuzjach i przejęciach albo biegłego rewidenta + doradcę podatkowego z własną kancelarią który w wolnych chwilach lata helikopterem i napisz do niej XD
  • Odpowiedz
@Linnior88: pasztet to pasztet. Ja mam naprawdę małe wymagania. Twarz przeciętna i żeby nie ważyła więcej ode mnie. Z takimi wymaganiami jeśli dobrze pójdzie to mam jedną parę na tydzień.
  • Odpowiedz
@Pastaadastra

>Mój były bezrobotny nie miał auta


@Linnior88: polecam odpuścić chadów, oh wait... jeśli w nicku to Twój rocznik, to chady dawno odpuściły sobie Ciebie xD

Mam 27 lat i jakoś mnie twoje złośliwości nie bolą bo i tak nikogo nie szukam , byeeee felicia
  • Odpowiedz
@Abaddon_Profanator czemu mówisz kobiety w liczbie mnogiej , kilka #!$%@? bab to nie są wszystkie kobiety
Poprostu nie masz okazji pogadać z tymi które mają normalne wymagania bo od dawna mają męża dzieci i nie musza produkować opisów na Badoo że szukają faceta z helikopterem
Negatywność jest zawsze głośna i dobrze widoczna
  • Odpowiedz
Poprostu nie masz okazji pogadać z tymi które mają normalne wymagania bo od dawna mają męża dzieci i nie musza produkować opisów na Badoo że szukają faceta z helikopterem


@Linnior88: No mi chodzi o te właśnie które są na rynku matrymonialnym po 30
  • Odpowiedz