Wpis z mikrobloga

  • 163
@BlackpillRAW no i będzie sama czym się przejmujesz , facet który się zajmuje finansami i zobaczy jej opis to się popuka w głowę
Przecież to nie jest tak że ona sobie wymaga i będzie miała na pstryknięcie palcem
Drugiej stronie też się musi spodobać a jak ktoś zobaczy że leci na bankowców to taki od razu pomyśli że leci na kasę i ja pominie , plus sporo facetow chce założyć rodzinę
  • Odpowiedz
  • 155
@BlackpillRAW: To z lataniem można zamienić na "fascynuje mnie jak zarabiasz 20k na miesiąc". Latanie to jedno z najdroższych możliwych zainteresowań i sama licencja kosztuje 30-40 koła.
  • Odpowiedz
@BlackpillRAW: Wymagać to se może.
Serio myślisz że zarobieni i atrakcyjni faceci szukają żon wśród 36-letnich babć, kiedy mogą przebierac wśród plodnych ~25 letnich rakiet?

Do Pani Ewy jeszcze po prostu nie dotarło, że w jej wieku jedyne co ja czeka na portalach randkowych to napaleni gówniarze z fetyszem milfa
  • Odpowiedz
@schweizer no to szansa żeby taka potrolowac i np napisać że jest się zainteresowanym nią ale dodać że ona sama powinna być lekarzem albo prawniczka , ważyć 50 kilo i lubić podróżować na Malediwy ale za swoje pieniądze
I jeszcze napisać na koniec że się pomyliło że ma 26 lat a nie 36 i to ja wyklucza
  • Odpowiedz
@BlackpillRAW spuszczacie się nad jakimś odklejeniem starszej samotnej babki , ona nie ogarnia że nawet młodsze kobiety mają mniej nasrane w głowie niż ona , ale ona jeszcze tego nie wie i co ? Zaraz będzie wiedziała jak się parę razy zderzy z rzeczywistością
  • Odpowiedz
@Archaniol_bo_rzyga_bryje

@BlackpillRAW: Nie wiem, czy to bait, czy nie, ale i tak w 2024 roku wierzenie, że kobiety mają ścianę po 30. roku życia to jest szuryzm porównywalny z płaskoziemstwem. Realna ściana dla kobiety, która nie jest gruba i dba o siebie w miarę zaczyna się w wieku ok. 50 lat.

Przesadzasz , jeśli ktoś chce założyć rodzinę to napewno nie weźmie sobie starej babci , 33 to już
  • Odpowiedz
@Linnior88: Nic takiej pościanowej Ewki, która nie zauważyła lub wypiera fakt, że nie ma już 26 lat i bezpowrotnie zamknelo się okienko na wybrzydzanie, nie strolluje jak samo życie. Albo urealnienie wymagań, albo wino, netflix, koty i feminizm. Tertium non datur.
  • Odpowiedz
@schweizer

@Linnior88: Nic takiej pościanowej Ewki, która nie zauważyła lub wypiera fakt, że nie ma już 26 lat i bezpowrotnie zamknelo się okienko na wybrzydzanie, nie strolluje jak samo życie. Albo urealnienie wymagań, albo wino, netflix, koty i feminizm. Tertium non datur.

Tu się zgodzę , uważam że wiele wartościowych młodych kobiet ma wręcz zbyt niskie wymagania a tu wchodzi całą na biało taka ewka pod 40 stka która
  • Odpowiedz
@Archaniol_bo_rzyga_bryje: Ta, 80 lat od razu. Ściana to brak szansy na długoterminowy związek z facetem spełniającym wyjściowe wymagania, a nie totalny brak atencji czy chętnych na casualowe pukanie, bo simpy i nagrzani goście zawsze się przeciez znajdą.

Wartość na rynku matrymonialnym kobiety określa to, jakiego faceta może zaciągnąć do kościoła na ślub, a nie do łóżka (jak to jest u facetów)
  • Odpowiedz