Wpis z mikrobloga

To z lataniem można zamienić na "fascynuje mnie jak zarabiasz 20k na miesiąc". Latanie to jedno z najdroższych możliwych zainteresowań i sama licencja kosztuje 30-40 koła.


@Eteres: 20 na miesiąc raczej na takie ekscesy nie wystarczy.
  • Odpowiedz
@Pastaadastra

@Linnior88: to nie złośliwości, śpiewka się zmieni szybciej niż myślisz, spokojnie, poczekajmy kilka lat


tylko tego nieświadomego cucka, którego wrobisz mi szkoda

Nie projektuj swoich paskudnych cech na mnie , jestem sama z wyboru i prędzej pewnie strzele magika niż z kimś będę , ja jestem ekstremalnym samotnikiem i się nie nadaje do zwiazkow a ty się zajmij sobą
  • Odpowiedz
@lubiejescfrytki

>finanse


@BlackpillRAW: W szczególności te gówniane finanse, ta kobieta chyba postradała zmysły. W tej branży to prędzej znajdzie wraka człowieka, znerwicowanego akwizytora, albo mówiąc prościej czubka pozera.

Tu się akurat myślisz dobry księgowy jest tak samo bogaty jak lekarz
  • Odpowiedz
jestem ekstremalnym samotnikiem i się nie nadaje do zwiazkow


@Linnior88: dlatego byłam w wielu związkach. Czego nie rozumiesz INCELU? reeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
  • Odpowiedz
skoro ładne dziewczyny biorą byle kogo to może do takich powinienem zarywać? zamiast tracić czas na pasztety z wymaganiami z kosmosu. jak myślisz?


@ChadLite: Ładne dziewczyny mają ładnych chłopaków. Wiele osób źle ocenia swoją atrakcyjność, a najłatwiej ocenić ją po prostu przez pryzmat partnerów. Jak się miało ładnych partnerów, to jest się ładnym. Tutaj nie ma wielkiej filozofii.
  • Odpowiedz
sama licencja kosztuje 30-40 koła.


@Eteres: z tego co sprawdzałem swego czasu to na pasażerskie duże 100k. zawód dla bogatych. możesz też nie zaliczyć, i kasa przepada nie zdałeś.
  • Odpowiedz
z tego co sprawdzałem swego czasu to na pasażerskie duże 100k. zawód dla bogatych. możesz też nie zaliczyć, i kasa przepada nie zdałeś.


@r5678: Nie wiem jak na te duże pasażerskie, ale licencja turystyczna (na te mniejsze samoloty) kosztuje 30-40k (w zależności od tego ile paliwa się zużyje w trakcie szkolenia - jak jesteś słaby, to musisz więcej latać, żeby cię dopuścili do egzaminu itd.). Moja siostra zrobiła licencję miesiąc
  • Odpowiedz