Wpis z mikrobloga

Redpillianie, Kaj jest Wasz Bóg teraz? To ta ściana Wasza, którą do niedawna wyznawali wszyscy guru?

Panna 36 lat i wymagania jak pic rel.

180+ i najlepiej IT/finanse to jest facet na poziomie a nie 35 letni robol manlet bez grosza przy dupie.
#przegryw #tinder #badoo #p0lka #programista15k #zwiazki #robpill #wzrost #blackpill
BlackpillRAW - Redpillianie, Kaj jest Wasz Bóg teraz? To ta ściana Wasza, którą do ni...

źródło: temp_file4588999552110910204

Pobierz
  • 105
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Linnior88: Nie no, przecież atrakcyjny dobrze zarabiający facet o niczym innym nie myśli jak związku z prawie 40-latką po przejściach, która mu nawet dziecka nie da.

W tej sytuacji kto by się tam oglądał za jakimiś młodymi ślicznotkami bez bagażu w szczycie swojej atrakcyjności, no wariat tylko ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
najlepsza beka by była gdyby się okazało że sama robi w jakimś biurze przekłada papiery z szafy do szuflady i zarabia 5 k


@Linnior88: typowe małżeństwo kolegów z pracy. Ona jakaś prosta praca w biurze typu właśnie przekładanie papierów za 5k brutto, on zarobki znacznie znacznie większe, a i tak to ona nim pomiata i robi mu wielką łaskę, że z nim jest bo ma 10 na jego miejsce
  • Odpowiedz
@schweizer

@Linnior88: Nie no, przecież atrakcyjny dobrze zarabiający facet o niczym innym nie myśli jak związku z prawie 40-latką po przejściach, która mu nawet dziecka nie da.


W tej sytuacji kto by się tam oglądał za jakimiś młodymi ślicznotkami bez bagażu w szczycie swojej atrakcyjności, no wariat tylko ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Bez przesady żeby lecieć ze skrajności w skrajnośc tylko się zastanawiam co ona
  • Odpowiedz
@Eugeniusz_Zua

@Linnior88: typowe małżeństwo kolegów z pracy. Ona jakaś prosta praca w biurze typu właśnie przekładanie papierów za 5k brutto, on zarobki znacznie znacznie większe, a i tak to ona nim pomiata i robi mu wielką łaskę, że z nim jest bo ma 10 na jego miejsce

To się powinien jej pozbyć i tyle , rozumiem mogą być sprzeczki kłótnie jakieś wymiany zdań ale jeśli ona tylko z niego
  • Odpowiedz
To ta ściana Wasza, którą do niedawna wyznawali wszyscy guru?


@BlackpillRAW: Teraz jest już nowa wykładnia ściany i męskiego peaku SMV. Ściana to juz wyłącznie niskie szanse na stały związek z chadem dla takich pań pod 40 (XD), a meski peak SMV to to, że jak odwalasz całe życie redpillowy GRIND, dorobisz sie wysokiego stanowiska w finansach a twoje hobby to lotnictwo to wtedy taka Ewa pod 40 może dać
  • Odpowiedz
To się powinien jej pozbyć i tyle , rozumiem mogą być sprzeczki kłótnie jakieś wymiany zdań ale jeśli ona tylko z niego korzysta ale wcale o niego nie dba to powinien ją zutylizować


@Linnior88: Yhym no i ciekawe kto by na tym realnie zyskal, a kto realnie stracil ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Eugeniusz_Zua

@Linnior88: typowe małżeństwo kolegów z pracy. Ona jakaś prosta praca w biurze typu właśnie przekładanie papierów za 5k brutto, on zarobki znacznie znacznie większe, a i tak to ona nim pomiata i robi mu wielką łaskę, że z nim jest bo ma 10 na jego miejsce

Chociaż mi ciężko w to uwierzyć że ktoś tak sobą daje pomiatać i pozwalać żeby baba wymagała wszystkiego i kaprysila , w
  • Odpowiedz
@Eugeniusz_Zua

@Linnior88: wystarczy zainteresować sie piwniczakami z IT.

Miałam już faceta programistę i świnia jakich mało , pisał z innymi nawet siedząc koło mnie :3 nie przeceniaj tak swoich kolegów
Wolałabym nawet jakiegoś budowlańca albo stolarza , robił by mi ładne mebelki()
  • Odpowiedz
@ChadLite nigdy nie miałam faceta który zarabia więcej ode mnie :3 zawsze miałam biedniejszych i mi to nie przeszkadzało a z tymi przystojnymi to już wogole xDDD
Każdy się mnie pytał co taka ładna laska robi z takimi bazylami
Właśnie ładne dziewczyny sobie biorą byle kogo i płaczą a takie ewunie szukają biznesmenów
  • Odpowiedz
  • 4
a meski peak SMV to to, że jak odwalasz całe życie redpillowy GRIND, dorobisz sie wysokiego stanowiska w finansach a twoje hobby to lotnictwo to wtedy taka Ewa pod 40 może dać ci szanse.


@Eugeniusz_Zua: To ja już wole być incelem z piwnicy ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@ChadLite

@Linnior88: skoro ładne dziewczyny biorą byle kogo to może do takich powinienem zarywać? zamiast tracić czas na pasztety z wymaganiami z kosmosu. jak myślisz?

Takie to już są dawno zajęte mają dzieci i znoszą męża #!$%@? , kiedy te cwansze nie przejmują się niczym i biorą od życia co chcą
Natura nie lubi próżni , leniwe puste laski lecą na porządnych facetow a leniwi i agresywni faceci lecą
  • Odpowiedz
to trzeba jej spytać czy ma równie kosztowne hobby i się zrobi łyso o ile jest kapujaca


@Linnior88: Ta uwaga zakładanie, że kobiety kierują się równością i adekwatnością w ocenie innych.
  • Odpowiedz
@ChadLite ps pasztet to pojecie względne bo 90 procent ludzi mieści się w urodzie przeciętnej
Kobiet o urodzie Angeliny Jolie jest może z 2 procent , tak samo z osobami z wyjątkowymi deformacjami
Ktoś może być pasztetem tylko dlatego że nie mieści się w twoim guście , ale naukowo i pomiarowo to większość ludzi jest poprostu przeciętna
  • Odpowiedz