Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Czesc, W skrocie moja hist: ~4lata licze kcal, aktualnie ~20%bf, zadna redukcja nie byla udana tak jakbym chcial. W pewnym momencie po przycisnieciu niskiej ilosci kcal zszedlem najnizej z bfem, ale tez moje samopoczucie bardzo spadlo, od tamtego momentu jestem ciagle zmeczony, nie mam na nic sily, raz jest lepiej raz gorzej. Oczywiscie bylo odbicie i przytylem, potem znow schudlem itd. Robilem badania, podst morfologie, tarczyce, test, hormony, wszystko git. Nie wiem czy to nie psycha i moja zmeczona glowa ciagla redukcja i dazeniem do takiej idealnej sylwetki. Mam ogromny kompleks brzucha i mimo, ze moja sylwetka wzgledem tego co bylo na poczatku to -25kg, waga w normie oraz stosunkowo oceniana przez innych podobno "w normie, z lekkim zarysem miesni" to w bani mam urojone, ze musze redukowac, dazyc do 6paka i sylwetki pokroju chlopakow w sopocie na scenie. Moze ktos mial podobny problem? Jestem delikatnie mowiac zdesperowany, bo po prostu nie mam sily na redukcje, ale tez nie chce sie znow ulac i fajnie by bylo na wakacje chociaz te 2-3kg dociac.

#mikrokoksy #silownia #dieta #odchudzanie #redukcja #psychologia



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Jailer
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 17
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: bania do naprawy i uświadomienie sobie, że chłopaki na scenie czy na Instagramie są specjalnie przygotowani do tego, mają topową genetykę i zwykle biorą niemało środków
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: No to w mojej ocenie masz trochę do zredukowania jeszcze. Bo pewnie jesteś na takim etapie, że zaczyna wszystko wyglądać ok, ale jak tylko trochę przymasujesz to widzisz w sobie ulańca. I zamykasz się w tym kręgu.

Wrzuć jakieś zdjęcie sylwetki i dorzuć pozostałe obwody. Tu sporo osób ma wiedzę i może coś więcej doradzi.

Czasami z brzuchem to może być kwestia postawy, albo ogólnie słabego core. Zobacz sobie
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
✨️ Autor wpisu (OP): @Forruvar: jest dokladnie tak jak mowisz. Brzuch od boku jest "plaski", ale stojac prosto sa lekkie boczki. Co wejde na "kontrolowana mase" to ulewa mi boki. Postawa jest dobra, bo bylem u fizjo nawet. U mnie dochodzi kwestia szerokich bioder... bo sa one "kobiece". Bic 37.5, uda okolo 53. Juz szczerze mam gdzies dociecie, co najwyzej moze kilka kg przed wakacjami (czuje, ze to tez
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
✨️ Autor wpisu (OP): @programista15cm: kompletnie nie biore pod uwage jakis GH / test, nawet jakis yohimbin itp. Test mam na poziomie 650. Ogolnie zdaje sobie sprawe, ze chlopaki wala towar, aczkolwiek mowie tutaj bardziej o sylwetce typowo plazowej, lekko zarysowany brzuch. Tutaj przyklad, moze odrobine wiecej miesa: LINK do IG Tyszki

  • Odpowiedz
@mirko_anonim: To ja bym spróbował zredukować kilka kg aż Ci te boki znikną. I później normalnie masa z niewielką nadwyżką tak żeby Twoja dzisiejsza waga to była górna granica masy. Później redukcja/minicut. Będziesz się wtedy bujał w zakresie fajnie docięty - akceptowalny, a nie tak jak teraz akceptowalny-ulany. No i będziesz mógł trochę mięsa złapać. Chodzi o to co masz w głowie żebyś dobrze się czuł z tym co widzisz
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
✨️ Autor wpisu (OP): @Forruvar: Dzieki za zaangazowanie, musze odwiedzic chyba wpierw psychiatre/psychologa, poukladac sobie w glowie, a nastepnie zajac sie sylwetka z osoba "ogarnieta". Mialem epizod pracy z trenenrem personalnym online. To wpier.. mnie w zaburzenia odzywiania przy diecie glodowkowej i 6x 50min cardio w tyg...


·
  • Odpowiedz
@mirko_anonim:

dorzucisz rozmiaru w klatce/najszerszych grzbietu to automatycznie poprawi się proporcja i brzuch/talia będzie wyglądać lepiej w kontekście szerszej reszty.


O to to.

I nie porównuj się do scenicznych brojlerów którzy walą tyle towaru że i krowie by wystarczyło.
  • Odpowiedz