Wpis z mikrobloga

#silownia #mirkokoksy #dieta

W końcu pojawiły mi się wypukłe żyły na przedramionach oraz na bicepsie delikatnie je widać (poda dobrym światłem xd)
Nieopisane uczucie, kiedy całe życie miało się spasłe łapy jak serdelki.

Kolejna rzecz: jak robiłem hack squaty (oraz leg press), to zawsze mnie coś bolało, czy to kolana, czy biodra, ale muszę przyznać, że kiedy zacząłem stosować technikę Platza nagle wszystko to zniknęło i pojawiła się gigantyczna pompa na czwórkach. Tak samo w siadach- nogi na "kaczkę", wertykalne ustawienie tułowia i kolana bardziej do przodu niż na zewnątrz + daleko za stopami, to dla mnie game changer.

Wejście na masę, to najlepsze co mnie spotkało, mimo że jedzenie 3500 kcal zdrowego żarcia to wyzwanie. xdd
TypicznyMaciek - #silownia #mirkokoksy #dieta 

W końcu pojawiły mi się wypukłe żyły ...

źródło: artworks-y2oCz0Cfzylxczzz-lQHxNg-t500x500

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
@snickersfgh: Ja tam szanuję Mentzera. Nie za HiT, ale za mindset i zasady oraz mentalność, które nim kierowały. To właśnie obiektywizm Mentzera urodził trend naukowej kulturystyki.

Niektóre rzeczy mówił dobrze, niektóre źle, ale w tamtym czasie ciężko było o badania w tej dziedzini.. Głównym nurtem kulturystyki tamtych czasów była myśl: ćwicz ile fizycznie możesz i żryj ile możesz, co, jak dzisiaj wiadomo, wcale nie jest optymalnym sposobem na budowanie masy
  • Odpowiedz
@TypicznyMaciek:

cytowany Jeżeli żyłby dzisiaj, to byłby najlepszym ziomkiem z Dr Mike'em i Nippard' em, jestem przekonany


No to takie średnie towarzystwo imo xD Ale ja go nie lubię przez to że się poddał, całkowicie przestał ćwiczyć i stoczył sterydami a później narkotykami.
  • Odpowiedz