Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Możecie mi napisać, jakie korzyści ma mężczyzna w 2024 roku z posiadania koleżanek? Pytam poważnie, bez ironii i intentcji wszczęcia kłótni. Żadna z moich koleżanek nigdy mi w sensowny sposób nie pomogła w życiu (polecenie w firmie aby dostać pracę, danie jakiejś sensownej życiowej rady, pożyczenie większej kwoty pieniędzy i tak dalej). Wprost przeciwnie, to ja im musiałem pomagać (naprawa komputera, samochodu, podwiezienie jej gdzieś i tak dalej). Serio po co facetowi koleżanka?

#zwiazki #tinder #badoo #logikarozowychpaskow #przyjazn #pytanie

· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: digitallord
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

• 60
  • Odpowiedz
trochę przykre patrzeć na ludzi pod względem jakie korzyści możesz z nich mieć, niezależnie czy to kolega czy koleżanka

@mirko_anonim: widzisz? pomagałeś koleżankom to jeszcze #!$%@? dostałeś od jakiegoś anonima, tak się kończy pomaganie koleżankom, kek
  • Odpowiedz
@WpiszSwojLogin: 50/50. Jeśli nie poznajesz ludzi przypadkowo i musisz się angażować w relacje/znajomość, poświęcać swój czas, organizować spotkania etc. to jednak możesz rozważyć kwestię korzyści i strat, zrobić bilans i się zastanowić czy nie warto poświęcić ten czas dla kogoś innego.

W przypadku spotykania ludzi z tego samego środowiska (bardzo naturalna rzecz) nie ma czegoś takiego jak korzyści. Ty przychodzisz gdzieś ze swojego powodu, druga osoba ze swojego i spędzacie
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: bzdura, właśnie masz o wiele większe szanse jeżeli możesz się wykazać poza wyglądem
No chyba ,że jesteś życiowym przegrywem to wtedy rzeczywiście bez różnicy
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 4
✨️ Autor wpisu (OP): > bzdura, właśnie masz o wiele większe szanse jeżeli możesz się wykazać poza wyglądem
No chyba ,że jesteś życiowym przegrywem to wtedy rzeczywiście bez różnicy

@Maxior99 to jak tam ci idzie na tinderze wygrywie? ( ͡°
  • Odpowiedz
Możecie mi napisać, jakie korzyści ma mężczyzna w 2024 roku z posiadania koleżanek?

@mirko_anonim: ja sobie poukładałem to tak, że w zasadzie nie mam koleżanek i kolegów.. zamiast tego raczej używam określenia "znajomi". Nie wiążą mnie z tymi osobami żadne zobowiązania, nic nie jestem im winien ani oni mnie.

Mam przyjaciół i przyjaciółki. Jeśli chodzi o przyjaciółki to łapię babską perspektywę na różne sprawy rozmawiając z nimi. Niektóre są specjalistami
  • Odpowiedz
@mirko_anonim wg mnie nie byłeś ich kolega tylko jakimś frajerem co im pomaga i dziwi się że one się nie odwdzięczają. Prawda o relacjach przyjacielskich ogólnie jest taka że nie robisz w nich nic czego nie chcesz albo za co chcesz jakiegoś zadośćuczynienia. Wydaje mi się że z facetami Ci łatwiej bo od nich nic nie wymagasz w zamian za pomoc albo oni w ogóle nie pytają o pomoc, a od
  • Odpowiedz