Wpis z mikrobloga

@badreligion66 jak widać po wykopie propaganda ta działa na konfederatów i pisiorów.. Ile można słuchać tego #!$%@? o uśmiechniętych polakach. #!$%@? lemingi, zakała społeczeństwa :)
  • Odpowiedz
@tajkus: Tylko tak mi się wydaje i z tego co czytam, to wizę to możesz cofnąć, skończy się i zawsze możesz deportować takiego człowieka. A z uchodźcą to są problemy, bo jego kraj objęty wojną, bo nie wiadomo skąd jest bo nie ma dokumentów i tak dalej.
  • Odpowiedz
Lemingi łykną kłamstwa Tuska

pokaż w którym miejscu Tweeta jest kłamstwo?


@piaskun87: @trach:
ogólnie to zabawne, że wystarczy że Donek coś pierdnie na Twitterze i po chwili jest już to na wykopie xd
fajnie, że też jedyne co ma do zaoferowania to #!$%@? o PiS
Tusk bezczelnie kłamał o liczbie sprzedanych wiz, więc jak prawda wyszła na jaw, to tym razem rudy chytrus, o tym nie wspomniał
poza tym, porównywać
huncwot_ - >Lemingi łykną kłamstwa Tuska
pokaż w którym miejscu Tweeta jest kłamstwo?...

źródło: Zrzut ekranu 2024-06-16 o 12.54.29

Pobierz
  • Odpowiedz
@huncwot_: Tuskaszenka musi jakoś pobudzać produkcję jadu u lemingów. Lemingi wybrały 8 gwiazdek to teraz Tusk musi karmić ich nienawiść aby zyskać jak najwięcej czasu na wykonanie rozkazów jego Panów czyli likwidacj3 Polski.
  • Odpowiedz
  • 0
@piaskun87 czyli jak pisowcy na niby "legalu" ściągali nam imigrantow to według was Tusk już może na legalu nam im ściągać z Niemiec? xD wy jesteście #!$%@? chorzy i razem z pisowcami wam się powinno odbierać prawa wyborcze
  • Odpowiedz
@huncwot_: Lemingi rozjuszone. Zaczyna do nich ciś docierać. Mieli się za intelektualistów bo im tak wmówił TVN i reszta ścieku a tu rzeczywistość pukka w puste głowy.
  • Odpowiedz
@trach: przecież do tego betonu nic nie dociera. im wystarczy, że przed wyborami się postraszy Macierewiczem, Tusk zacznie biadolić na pis, Radzio zrobi mądrą minę, jak udziela wywiadu i to wszystko, to jest ich cała polityczna "ambicja"
  • Odpowiedz
@van-der-staas Nie jestem ani pro-imigrancka, ani pro-muzułmańska, ale mam wrażenie, że agresywni muzułmanie z gównem w głowie są po czerwonej linii tutaj. Na górze kraje nie są super religijne. I cóż, to są statystyki dotyczące pozwoleń na pracę, więc ludzie, którzy naprawdę przyjechali tu pracować, małpy z granicy nie zamierzają wykonywać żadnej pracy, ani się legalizować.
ladylurkini - @van-der-staas Nie jestem ani pro-imigrancka, ani pro-muzułmańska, ale ...

źródło: temp_file5677626411387564874

Pobierz
  • Odpowiedz