Wpis z mikrobloga

Tusk bezczelnie kłamał o liczbie sprzedanych wiz, więc jak prawda wyszła na jaw, to tym razem rudy chytrus, o tym nie wspomniał


@huncwot_: to ile tych wiz sprzedano? xD
  • Odpowiedz
@aarahon: no masz wyżej, było prowadzone potężne śledztwo Szczerby, na temat 607 sztuk wiz
ale on teraz wyjechał do Brukseli walczyć z prawicowym populizmem, więc nie wiadomo na jakim etapie jest to śledztwo
tzn nie było żadnego śledztwa, chodziło o to by ten przygłup mógł się lansować przed wyborami
na ich wyborców - jak wspomniałem - to zupełnie wystarczy
https://x.com/Ela15151/status/1802293767858254330
  • Odpowiedz
@ladylurkini czy kraje są religijne czy nie to zależy czy mówimy o dużych miastach czy prowincji. W Uzbeckiej wiosce bez chusty byś nie pochodziła. ;)
Sam nie mam problemów z ludźmi przyjeżdżającymi do pracy. Problem jest w ludziach robiących zdjęcia ciemnoskórym na ulicach i grzmiących, że Tusk wpuszcza imigrantów i strach będzie teraz wyjść wieczorami na ulicę.
  • Odpowiedz
@aarahon: przed wyborami Tusk #!$%@? o setkach tysięcy (!) nawet oko.press podało że to dane z dupy, teraz przed kolejnymi wyborami powołali komisję śledzącą gdzie liczbę przycięli o cztery zera i też ch udowodnili
Tusk i jego durna banda rucha was na wszystkie możliwe sposoby a wy udajecie że nic się nie dzieje i jeszcze mu klaszczecie w zachwytach
  • Odpowiedz
przed wyborami Tusk #!$%@? o setkach tysięcy


@huncwot_: setkach tysięcy czego? Wydanych czy kupionych wiz? Bo widzisz, ja się nie daję nabrać na kłamstwa pisowskiej propagandy tylko opieram się na prawdzie i faktach.
  • Odpowiedz
@huncwot_ pieprzysz.
Po 1 nie chodzi o te sprzedane wizy. Chodzi o całokształt. PiS wpuścił dziesiątki tysięcy biedoty z Azji i Afryki a teraz nią straszy

Po 2 przez 8 lat wszędzie w publicznych mediach codziennie po kilkaset razy był wymieniany Tusk. Gdyby nie Tusk to byśmy dziś po 8 latach PiSu druga Szwajcaria byli. Tak więc to pieprzenie w mediach to małe Miki w porównaniu z tym co było za PiSu.
  • Odpowiedz