Wpis z mikrobloga

Żenująca już jest ta wojna polityczna. Oni się leją a idioci mają super ubaw.
Przyznaję że wcześniej to nawet było zabawne, człowiek myślał że ich rozliczą i do tego będzie kupa śmiechu ale chyba nie do końca chodziło o to żeby rozliczać ich tylko przez Twittera.
  • Odpowiedz
@badreligion66: #!$%@? mać. Polacy są jak dzieci. PIS uprawiał dokładnie tę samą politykę PO to, PO tamto. Problem że przez 8 lat nic z tym nie zrobili, tylko bardziej #!$%@? kraj. Czy Tusk coś z tym robi? Rządzi już trochę. Wiadomo gdzie są białoruscy i rosyjscy "informatycy"? Czy służby identyfikowany te osoby oraz osoby wpuszczone na kupionej wizie? W ogóle jest taka potrzeba? Bo co za różnica, czy sobie kupią
  • Odpowiedz
@ZdzichuBej no dziwnym trafem konta zachwalające tylko pis zaczęły wstawiać zdjęcia murzynów. Przypadek, prawdziwy przypadek.

Nagle po wygrancyh wyborach przez KO setki migrantów ściągniętych przed 2023 zniknęły i Tusk zastąpił ich swoimi.
  • Odpowiedz
@badreligion66: czyli zeby być lepszym od pisu teraz wpuszczają na strefę graniczną ngosy które pomagają nielegalnie przekraczać granice nielegalnym imigrantom który składają wnioski o azyl niezgodnie z prawem międzynarodowym bo nie w pierwszym bezpiecznym kraju. No ma to sens xD
  • Odpowiedz
@trach leminga mamy tu na pewno jednego i jesteś nim ty. Wystarczyło przez ostatnie kilka lat wyjść czasem z piwnicy i przejechać się do dużego miasta to byś na własne oczy zobaczył ilu jest inżynierów na ulicach i nie robiłbyś z siebie pośmiewiska.
  • Odpowiedz