@mirko_anonim: ja mam nagrany filmik jak robie fikolki w tzw malpim gaju, 100% success rate, M0niki z HR same dzwonia i zawsze wspominaja "hahaha ale pan zabawnie skacze". Polecam wam juniorzy i midzi ;]
Dlaczego ludzie dziękują zatrzymującym się samochodom na pasach, przecież to nie jest żaden akt łaski tylko gdyby nie ten obowiązek wprowadzony ileś tam lat temu to byłby dalej dziki zachód jak był kiedyś
Jeśli chcecie się wyróżnić wśród setek CV to bierzcie DaVinci albo inne narzędzie do obróbki i zacznijcie pracować nad wideo prezentacją. To idealny sposób na odsiew ludzi. Takich ofert jak ta https://justjoin.it/offers/gmi-software-remote-fullstack-js-developer-warszawa-javascript będzie przybywać.
#pracait
─────────────────────
· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: mkarweta
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim
@mirko_anonim: to drukujcie je na kolorowych kartkach
@mirko_anonim: ( ಠ_ಠ)