Wpis z mikrobloga

W Gdańsku psiecko amstaff psiarskiej juleczki dotkliwie pogryzło 9 letnią dziewczynkę (4 klasa podstawówki). Dziecko trafiło do szpitala. Juleczka uciekła z miejsca zdarzenia nie udzielając dziecku pomocy. Zostawiła ranną, zakrwawioną dziewczynkę leżącą na chodniku i sobie poszła.

Psiarze obwiniają dziecko i rodziców.

#psiarze #bekazpodludzi #patologiazmiasta #bekaztwitterowychjulek #dogpill
WielkiNos - W Gdańsku psiecko amstaff psiarskiej juleczki dotkliwie pogryzło 9 letnią...

źródło: temp_file826119316284146429

Pobierz
  • 171
  • Odpowiedz
  • 0
jak dziewięcioletnie dziecko było w 4 klasie? W Polsce do SP idzie się w wieku 7 lat (wyjątkowo 6, ale to żadna reguła).


@Viking- założyłam, że ktoś posłał wcześniej.

za moich czasów 9 lat to byłem chyba w 2 klasie


@LM317K no ok ale chodzi o to, że to już jest dziecko, które spędza czas z kolegami nie z rodzicami i nie leci do każdego psa, ma trochę poczucia zagrożenia i potrafi
WielkiNos - > jak dziewięcioletnie dziecko było w 4 klasie? W Polsce do SP idzie się ...

źródło: temp_file6871933682964720554

Pobierz
  • Odpowiedz
a no to nie jestem, ale mam #!$%@? na psy xd


@Heady1991: Zajawka na jakimś punkcie to jedno, a stwarzanie zagrożenia dla innych przez swoje hobby to drugie. Można to porównać do fanów sportowych samochodów, którzy ścigają się po torze, do debili, którzy ścigają się swoimi gruzami po drogach publicznych.
  • Odpowiedz
psiarze to najbardziej #!$%@? grupa społeczna w Polsce


@Mihu_: no i właśnie to mnie boli, że będę wrzucany do jednego worka z takimi #!$%@?, bo lubię psy ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
Bambinizm to choroba psychiczna


@BarBer1987: widzisz hasztag na instagramie myson i już wiesz że jest grubo pod czupryną. Ba grupki psie to są #!$%@? na tym instagramie, ludzie tworzą instagram PSA by pisać ze sobą jako właścicielem w osobie trzeciej i z innymi psami, są grupy psie niebo jak to piszesz co twój pies wysłał w liście z nieba. No ogólnie zaburzenia psychiczne.

Polecam gaz fox labs green, kupiłem też mojej
  • Odpowiedz
  • 1
no i właśnie to mnie boli, że będę wrzucany do jednego worka z takimi #!$%@?, bo lubię psy ( ͡° ʖ̯ ͡°)


@o__0 ale lubienie psów to nie jest psiarstwo. Też lubię psy, psy lubią mnie, ale tu chodzi o zaburzonych ludzi, którzy chcą dostosowywać społeczeństwo pod swojego psa, zmuszać ludzi do uczenia się czytania psów i ich psychologii, nie respektowanie że ktoś ma kynofobię albo alergię, roszczeniowość,
  • Odpowiedz
Psiarze obwiniają dziecko i rodziców.


@WielkiNos: może i psiarze głupi ale za to jacy odważni! wypisywać takie idiotyzmy pod własnym nazwiskiem xD to już wyższy poziom bycia idio tą xD
  • Odpowiedz
@WielkiNos: ciężko stwierdzić czy te komentarze to trollowanie, czy Ci ludzie sa tak bardzo upośledzeni. Pies oczywiscie do utylizacji, a właścicielka powinna dostac kare tak skrajnie wysoką, zeby inni wlasciciele psów traktowali te sprawe jako przestrogę.
Ps. Jestem przekonany, ze sie zglosila, bo sie dowiedziala o nagraniu.
  • Odpowiedz
@WielkiNos: p0lactwo ogólnie jest jakieś #!$%@? z tymi psami.

Pchlarze wszędzie są puszczane luzem, skaczą z z ryjem do wszystkich i wszystkiego, ale rzekomo to ty jesteś nienormalny, bo chcesz przejść spokojnie przez park nieniepokojony, lub przejechać rowerem przez wieś bez udawania Lance Armstronga...
  • Odpowiedz