Wpis z mikrobloga

W Gdańsku psiecko amstaff psiarskiej juleczki dotkliwie pogryzło 9 letnią dziewczynkę (4 klasa podstawówki). Dziecko trafiło do szpitala. Juleczka uciekła z miejsca zdarzenia nie udzielając dziecku pomocy. Zostawiła ranną, zakrwawioną dziewczynkę leżącą na chodniku i sobie poszła.

Psiarze obwiniają dziecko i rodziców.

#psiarze #bekazpodludzi #patologiazmiasta #bekaztwitterowychjulek #dogpill
WielkiNos - W Gdańsku psiecko amstaff psiarskiej juleczki dotkliwie pogryzło 9 letnią...

źródło: temp_file826119316284146429

Pobierz
  • 171
  • Odpowiedz
nie zaatakowany nie zaatakuje


@Viking-: taaa, i te wszystkie dzieci atakują te biedne pitbulle i amstafy, i te muszą je gryźć. Nie rozumiesz nadal gościu, że gdyby te wszystkie imbecyle miały chociaż trochę rozumu we łbach i wyprowadzali te patopsy w kagańcach to by nikomu nic się nie stało? Wogole patologia sama w sobie jest trzymanie takich ras w blokach, a właśnie na gęsto zaludnionych osiedlach czesto dochodzi do pogryzień. Po
  • Odpowiedz
#!$%@? ja w takim wieku to sam całe dnie na dworze już spędzałem pod blokiem czy po zakupy chodziłem.


@hoszin: Ja się pytam, gdzie Twoi rodzice byli wtedy, co?!!!!111
  • Odpowiedz
Przyjmując logikę psiarzy od dzisiaj dokładnie rozglądam się dookoła zanim kichnę na ulicy. Nie chciałbym sprowokować do ataku psa obok.
  • Odpowiedz
@ArnoldZboczek Statystycznie częściej atakują Yorki i jedynym winnym jest WŁAŚCICIEL, a prawda jest taka, że żaden debil nie powinien mieć żadnych zwierząt. Co do pytania "Po co komuś taki pies do bloku?" mogę zapytać po co komuś jamnik jak nie jest myśliwym, owczarek jak nie choduje owiec itd. Żaden pies nie będzie dobrym wyborem dla kogoś głupiego, a mądry ułoży każdego i zapewni mu odpowiednią ilość ruchu i bodźców by ten nie
  • Odpowiedz