Wpis z mikrobloga

W Gdańsku psiecko amstaff psiarskiej juleczki dotkliwie pogryzło 9 letnią dziewczynkę (4 klasa podstawówki). Dziecko trafiło do szpitala. Juleczka uciekła z miejsca zdarzenia nie udzielając dziecku pomocy. Zostawiła ranną, zakrwawioną dziewczynkę leżącą na chodniku i sobie poszła.

Psiarze obwiniają dziecko i rodziców.

#psiarze #bekazpodludzi #patologiazmiasta #bekaztwitterowychjulek #dogpill
WielkiNos - W Gdańsku psiecko amstaff psiarskiej juleczki dotkliwie pogryzło 9 letnią...

źródło: temp_file826119316284146429

Pobierz
  • 171
  • Odpowiedz
@WielkiNos: To są takie ameby umysłowe, że nie powinni mieć chomika, a co dopiero psa. Zgodnie z ich logika, jak mim sebix za darmo sprzeda lepę na ryj, to widocznie miał powód( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 72
Wczoraj byłem na festynie dla dzieci i jakas patusiara przyszła właśnie z amstaffem bez kaganca. Za takie akcje to powinni sypać srogie mandaty. Od razu by się nauczyli że w zatłoczone miejsca pełne dzieci trzeba mieć kaganiec...
  • Odpowiedz
@WielkiNos to nie jego wina - pies niewychowany i niezabezpieczony jak należy, więc trochę nie jego wina, że jest psem i się zachował jak pies (jeszcze pewnie z jakimiś #!$%@? instynktami, które ta „rasa” z pseudohodowli ma). Natomiast no co niby zrobić z takim psem? Nikt normalny przecież go nie weźmie po czymś takim, chociaż uważam, że za psy są odpowiedzialni w stu proc ich właściciele.
  • Odpowiedz
Według psiarzy


@WielkiNos: Przecież dobrze napisała w tym komentarzu. Wina właściclela. Tak dokładnie jest, więc o co się srasz? Swoją drogą nie udało się do końca polizać wykopowych tyłków, bo durne komentarze chłopów a rozsądny baby. Tak się nie godzi.
  • Odpowiedz
  • 11
@WielkiNos: skąd się tacy głupi ludzie biorą...W życiu nie wiedzieli psa, który się rzucał na wszystko co mija? Fakt, niektóre takie psy potrafią być ułożone, jeśli właściwie są ogarnięci, ale nie zmienia to faktu, że zazwyczaj takie psy ma patologia, której chomika bym do opieki nie dał, a co dopiero takiego psa

Za dzieciaka przed blokiem miałem taki pas zieleni, kiedyś był dość spory, później go zmniejszyli. W każdym razie poszedłem
  • Odpowiedz