Wpis z mikrobloga

W Gdańsku psiecko amstaff psiarskiej juleczki dotkliwie pogryzło 9 letnią dziewczynkę (4 klasa podstawówki). Dziecko trafiło do szpitala. Juleczka uciekła z miejsca zdarzenia nie udzielając dziecku pomocy. Zostawiła ranną, zakrwawioną dziewczynkę leżącą na chodniku i sobie poszła.

Psiarze obwiniają dziecko i rodziców.

#psiarze #bekazpodludzi #patologiazmiasta #bekaztwitterowychjulek #dogpill
WielkiNos - W Gdańsku psiecko amstaff psiarskiej juleczki dotkliwie pogryzło 9 letnią...

źródło: temp_file826119316284146429

Pobierz
  • 171
  • Odpowiedz
@WielkiNos: Szkoda, że nie można chodzić po ulicach np. z tygrysami. Jakby psiarze mieli ból dupy, że jakiś zagryzł ich amstaffa czy pitbulla, to tygrysiarze pisaliby sobie komentarze pod takimi postami: "widocznie miał powód", "wina kundla". "widocznie kundel chciał się na siłę bawić z tygryskiem", "a właściciel to gdzie był?" Oczywiście, to tylko żarty, ale takie coś pokazałoby tym tumanom, że ich zasrane kundle nie są pępkiem świata, a jakiekolwiek komentowanie
  • Odpowiedz
sam jestem psiarzem, ale jestem zdania, żeby jej psa zabrać i do uśpienia, a juleczke obciążyć kosztami leczenia tego dziecka itd.


@Heady1991: Czyli nie jesteś psiarzem, a zwykłym właścicielem psa, psiarz to raczej określenie pejoratywne, stosowane do opisania osób, które nie potrafią żyć normalnie w społeczeństwie, bo ich puszek jest ważniejszy od bezpieczeństwa i spokoju ludzi, a także tacy zanieczyszczają chodniki i trawniki przy użyciu swoich kundli. Wrzucam filmik, który znalazłem
motonita - >sam jestem psiarzem, ale jestem zdania, żeby jej psa zabrać i do uśpienia...
  • Odpowiedz
@WielkiNos: Biedne te pitbulle i amstaffy. Nie da się wyjść na spacer normalnie, bo co rusz jakieś dziecko musi Cię straszyć i szyję w Twoje zęby wciskać ehh... A potem zdziwienie, że 13% psów powoduje 55% pogryzień :/
  • Odpowiedz