Wpis z mikrobloga

W Gdańsku psiecko amstaff psiarskiej juleczki dotkliwie pogryzło 9 letnią dziewczynkę (4 klasa podstawówki). Dziecko trafiło do szpitala. Juleczka uciekła z miejsca zdarzenia nie udzielając dziecku pomocy. Zostawiła ranną, zakrwawioną dziewczynkę leżącą na chodniku i sobie poszła.

Psiarze obwiniają dziecko i rodziców.

#psiarze #bekazpodludzi #patologiazmiasta #bekaztwitterowychjulek #dogpill
WielkiNos - W Gdańsku psiecko amstaff psiarskiej juleczki dotkliwie pogryzło 9 letnią...

źródło: temp_file826119316284146429

Pobierz
  • 171
  • Odpowiedz
@miku555: parę dni temu był post jak jakaś baba do przedziału się #!$%@? z takim psim odpadem typu amstaf, #!$%@? nawet miała problem żeby kaganiec założyć. Oczywiście psiarze
- jak dziecko ma fobie przed psami to trzeba leczyć dziecko itd.
XD
  • Odpowiedz
@hoszin: człowiek miał 6-7 lat i w wakacje siedział do 24 bo było mnóstwo dzieci które spędzały czas razem było to standardem Jak byłem w czwartej podstawówce to pojechałem pod pierwsze namioty ze znajomymi którzy byli starsi ode mnie o 3 lata Boże co się dzieje z tymi ludźmi.
  • Odpowiedz
@o__0 ale lubienie psów to nie jest psiarstwo. Też lubię psy, psy lubią mnie, ale tu chodzi o zaburzonych ludzi, którzy chcą dostosowywać społeczeństwo pod swojego psa, zmuszać ludzi do uczenia się czytania psów i ich psychologii, nie respektowanie że ktoś ma kynofobię albo alergię, roszczeniowość, sranie psem i nie sprzątanie itd.


@WielkiNos: a, to ja się nie kwalifikuję
  • Odpowiedz
  • 0
No ja wiem. Po przecież są tylko dwie mozliwości. Patologie albo nie mają płci, ewentualnie mają płeć żeńską.


@bigos555 wiem, że to sarkazm, ale i tak powiem, że męską też.
  • Odpowiedz
Pies i właścicielka do spalenia bądź zagazowania, odpowiedni ośrodek wypoczynkowy który oferuje takie usługi kiedyś w tym kraju istniał, wystarczy przesunąć wajchę z AUS na AN. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
Takie psy powinny być traktowane jak broń. Testy psychologiczne, odpowiednie przepisy dotyczące wyprowadzania, atestowane kagańce itp.

Niedopilnowanie ścigane z KK
  • Odpowiedz
@rafal_13 ciekawe, bo ja czytałem opinię wieloletniej treserki psów i autorki poradników dotyczących tresowania psów, która powiedziała, że te psy są w zasadzie nieobliczalne i nigdy by nie ręczyla za ich zachowanie. Często widuje się relacje właścicieli takich psów, którym zdarzało się na 5 minut włączyć tryb bestii, rozszarpać innego psa w domu by za chwilę zachowywać się, jak gdyby nic się nie stało.
  • Odpowiedz
@lexico w tym zdjęciu było o 9-letnim dziecku a nie 11-letnim. Dzieci idące do komunii czy młodsze z reguły chodzą w różne miejsca jednak z rodzicami a nie same. Kiedyś może było inaczej a obecnie prawnie dzieci od 7 roku życia mogą same zostać w domu, a od 10 same swobodnie może przemieszczać się po ulicy czy komunikacja, a po 13 roku życia może robić zakupy większe niż podstawowe drobne zakupy spożywcze
  • Odpowiedz
w tym zdjęciu było o 9-letnim dziecku


@Kitku_Karola: to już duże

Dzieci idące do komunii czy młodsze z reguły chodzą w różne miejsca jednak z rodzicami a nie same.

gdzie?
u mnie do tej pory kajtki same latają po mieście

dzieci powinny być uczone by przechodząc obok psa zachować bezpieczną odległość i nie robić gwałtownych ruchów

dziecko powinno być uczone, żeby do psa nie podchodzić i nie głaskać

jeśli pies zaatakuje/ugryzie
  • Odpowiedz