Wpis z mikrobloga

W Gdańsku psiecko amstaff psiarskiej juleczki dotkliwie pogryzło 9 letnią dziewczynkę (4 klasa podstawówki). Dziecko trafiło do szpitala. Juleczka uciekła z miejsca zdarzenia nie udzielając dziecku pomocy. Zostawiła ranną, zakrwawioną dziewczynkę leżącą na chodniku i sobie poszła.

Psiarze obwiniają dziecko i rodziców.

#psiarze #bekazpodludzi #patologiazmiasta #bekaztwitterowychjulek #dogpill
WielkiNos - W Gdańsku psiecko amstaff psiarskiej juleczki dotkliwie pogryzło 9 letnią...

źródło: temp_file826119316284146429

Pobierz
  • 171
  • Odpowiedz
  • 8
@lukaslm

Ostatnio byłam świadkiem jak dziewczyna zwróciła uwagę jakiejś babie żeby posprzątała po psie. Ta zaczęła ją wyklinać: "odpier&$l się", "wypier&$aj". To są normalni ludzie? Roszczeniowi jak jasny ch...
  • Odpowiedz
@WielkiNos to nie jest wina psa, tylko ludzi, a dokładnie właściciela, psa trzeba wychować, a taka gowniara to nie ma żadnej wiedzy na ten temat, sam jeszcze wymaga wychowania, amstaff potrzebuje zdecydowanego przywódcy, ja na pierwszego psa wziąłem goldena, który może co najwyżej zalizać na śmierć i trzeba się mocno postarać żeby go skrzywić. Na spacerach często mijamy pitbulle, rotwailery, które zachowują się normalnie, ale od razu widać że pies od małego
  • Odpowiedz
@rafal_13: „takie” rasy i wszystkie psy w typie powinny być zwyczajnie zakazane, a aktualne pójść do uśpienia. Tyle. Żadne licencje czy szkolenia nic tu nie zmienią, jedynie surowy zakaz i kosmiczne kary. Ale nikt nie ma jaj żeby to wprowadzić
  • Odpowiedz
@GryzeKisiel pełny zakaz to w mojej opinii przesada, znam wiele psów "ras agresywnych" które są normalnymi psami, najważniejsze jest wychowanie, bo rozbudzenie agresji w amstaffie to żaden problem, ale rozbudzenie agresji u goldena to już jest wyczyn
  • Odpowiedz
@rafal_13: A według mnie nie jest to przesada, bo każdy wyjątek będzie nadużywany. Ludzie będą kombinowali, zdobywali pozwolenia na lewo, pojawia się „kursy online”, a patrol na ulicy nie będzie miał jak tego ocenić. A tak to sprawa jest prosta - widzą na mieście coś podobnego do amstaffa, pitbulla, bullteriera to od razu dzwonią po hycla, właściciel dostaje mandat i wezwanie do sądu, piesek jedzie na ostatnie namaszczenie i tyle. Widzisz
  • Odpowiedz
@WielkiNos Pomijając fakt, że sytuacja skandaliczna to zadam pytanie jak dziewięcioletnie dziecko było w 4 klasie? W Polsce do SP idzie się w wieku 7 lat (wyjątkowo 6, ale to żadna reguła).
  • Odpowiedz
@hoszin: ja czasami tak jadę przez różne miejscowości i się zastanawiam gdzie do cholery siedzą te dzieci i dlaczego np. nie grają w piłkę na boiskach przy idealnej pogodzie (nie za ciepło, wieczór)
  • Odpowiedz
@ArnoldZboczek Tobie za pisanie w internecie powinni 2000 mandatu dać. Nie ma psów złych z natury. Tyle, że każdy pies potrzebuje odpowiedniej nauki i socjalizacji. Amstaff ma dominujący charakter i jeśli go nie zdimukesz to będzie miał cię w dupie. Jeśli jednak nie dasz rady, ale od małego będziesz go trzymał w bliskim kontakcie z obcymi ludźmi i obcymi psami to nikomu krzywdy nie zrobi. Będzie się starał dominować. Może warczeć lub
  • Odpowiedz
@Viking- hahahaa nie ma psów złych z natury? To po #!$%@? rejestr ras agresywnych? Amstaff to gówno i ta rasa nadaje się tylko do gazu. Do niczego te psy nie są potrzebne bo są za głupie na cokolwiek.
  • Odpowiedz