Wpis z mikrobloga

BK0% wejdzie na 100%. Posłowie PO mówią w wywiadach, że po wyborach na spokojnie usiądą do rozmów. Biedroń zapowiedział, że nie poprze programu w OBECNEJ FORMIE, a Hołownia rzucił slogan bez pokrycia na wiecu wyborczym, że nie poprze. Tymczasem Kobosko mówi to samo co ludzie z PO że po wyborach na spokojnie się dogadają. Tusk w lutym na wiecu też mówił że ten program jest szkodliwy i od 4 miesięcy go nie zablokował w rządzie.
Nie ma dla nas nadziei, decyzja jest już podjęta dawno. Za tydzień o tej porze będziemy już znali "nową" wersję i termin trafienia ustawy na obrady sejmu.
#nieruchomosci #kredythipoteczny #finanse #gospodarka
  • 14
  • Odpowiedz
  • 2
@Stulejman_Beznadziejny O tym że BK0% wejdzie wiem patrząc na swoje konto inwestycyjne. Mimo pogłosek o sprzeciwie części rządu i problemach z przepchnięciem tego, po wzroście w związku z wprowadzeniem dopłat nic nie spada.
  • Odpowiedz
  • 29
@Stulejman_Beznadziejny: A ja ciągle czekam na konferencje z kimś z MRiT w sprawie tego tematu, którą zapowiedział tusk 3 miesiące temu jak mu jakiś dziennikarz zadał pytanie. No nic poczekam jeszcze dwa tygodnie... ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Stulejman_Beznadziejny:

moze tak, moze nie - zobaczymy. po pworwadzeniu bk2 wiekszosc debilow sie cieszyla, teraz jzu troche zmadrzeli i widza jak dzialaja doplaty, byl program pisu - ktory wszystko robil zle, teraz usmiechniecie znowu mieliby zrobic zle? Tam mieszaja mieszaja w tych wymagach i parametrach, samu u siebie wiekszosc ubzierac nie moga, pis mial w sumie poprzec nastart a teraz stawia warunki ze to duzo za malo, tusk gadal ze
  • Odpowiedz
@kdgc: dokładnie tak

@del855 zgadzam się, ale myśle że przepchną to. Nie spodziewali się że będzie opór, ale kasa na kampanie już dawno wzięta od deweloperów, łapówki pewnie też i nie mogą się wycofać. Stąd "wielka determinacja" w resorcie. Choć na pewno mają wątpliwości bo wiedzą że to im zaszkodzi tuż przed prezydenckimi kiedy wzrosty będą już ogromne, ale muszą się wywiązać z obietnicy danej deweloperom
  • Odpowiedz
@Stulejman_Beznadziejny
albo graja na zwloke zeby nie #!$%@? devow i nie robic sobie czarnego pr? Widać ze moga zalać gazety artykułami, nie wiadomo co tam maja w zanadrzu..

Kogo lepiej wydymać wyborców czy kilku devow?

Tak na prawde to pewnie połowy motywów działań nie
  • Odpowiedz
@Stulejman_Beznadziejny #!$%@? tam muszą, na tym polega polityka, że możesz zwodzic i obiecywac. Rownie dobrze mogą obiecać deweloperom intratne kontrakty na budowę państwowych mieszkań socjalnych/komunalnych, też zarobią. Tylko to nie spowoduje wzrostów, więc #!$%@? zostaną głównie ci, zakredytowani i załadowani po kule w nieruchy. Polityk nigdy publicznie nie zrobi czegoś o czym wie, że spowoduje to spadek jego poparcia.
  • Odpowiedz
@Stulejman_Beznadziejny:

no i dlatego jest problem - gdyby nie te prezydenckie - to pewnie poszliby na zywiol, a tak trzymaja ich za jaja, z drugiej strony kradnie to sie w sjmie bo to sjem daje wladze, prezydent to do czego potrzebny? Jak ustawy nie pdopisze to krasc nie bedzie mozna? :))))

dlatego ja sie nie podejmuje zadnych przewidywan, bo tu moze byc tyle poziomow incepcji, ze nam sie nie snilo.
  • Odpowiedz
A ja ciągle czekam na konferencje z kimś z MRiT w sprawie tego tematu, którą zapowiedział tusk 3 miesiące temu jak mu jakiś dziennikarz zadał pytanie. No nic poczekam jeszcze dwa tygodnie... ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@kdgc: pamiętam jak pare miesięcy temu w tym wywiadzie nad którym każdy się spuszczał powiedział coś w stylu, że on już nie potrzebuje kasy bo ma wszystko (xDDD) - tu
Protectorx - >A ja ciągle czekam na konferencje z kimś z MRiT w sprawie tego tematu, ...
  • Odpowiedz