Wpis z mikrobloga

#przegryw #grajzwykopem #pcmasterrace #wygryw #samotnosc #kredythipoteczny

Taguje przegryw, bo jak bym tylko tagował wygryw, a takim się teraz czuje, to mało kto by to czytał.

1. Chłop 40+ lat, sam sobie panem, bardzo samotny ale szczęśliwy.

2. Zero dzieci, brak alimentów, kredytów i długów, w końcu po wielu latach w tym w depresji znalazłem szczęście i spokój, nauczyłem się być sam, teraz czuje się jak mega wygryw w takim wieku, bo znam takich w moim wieku czyli 40 + że pół życia przegrali, albo na chwilę obecną żyją po uszy w gównie, no ale nie każdy, są też szczęśliwi ale ich jest mało, a nawet jak są to nie do końca...

Znam też trzydziestolatków czy 40+ którzy dalej pakują się w gówno czyli chcą stałe związki bla bla bla.

3.Brak przyjaciół, po prostu z wyboru, pogoniłem kilku toksycznych ludzi w moim życiu i czuje się z tym mega super, na chwilę obecną, jak już coś to, szybki "smalk talk" i niech #!$%@? każdy.

4. Pomimo że jestem samotny to czuje się mega szczęśliwy, na chwilę obecną pracuje tylko i wyłącznie sam na samego siebie z wyjątkiem dwóch osób "chora starsza rodzina" w wolnych chwilach gram w gry, chodzę na ryby, czy staram się rzeźbić i żyje po swojemu.

Życzę wszystkim samotnym i nie tylko, żeby znalezli swój spokój i szczęście, zwłaszcza teraz, bo świat naprawdę jest chory "clown world" oraz życzę wam tego żebyście się nie wpakowali w jakieś gówno w stylu zrobienia np dziecka jakiejś karynie czy innej debilce.

Pozdrawiam
Drake1 - #przegryw #grajzwykopem #pcmasterrace #wygryw #samotnosc #kredythipoteczny

...

źródło: 20240604_210209

Pobierz
  • 34
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 9
@aczutuse:

1. Nic nie ćpam :) co do leków czasem ketanol.
2. Całe życie sam, z małymi epizodami że kogoś poznałem.
3. Nie oszukuję sam siebie, bo niby po co :D, btw chyba nie będziesz mi tu morałów ani sugestii robił zdalnie przez net :D jak a-la psycholog :D
  • Odpowiedz
  • 4
@cichy-spokojny-grzeczny: Trzymam za ciebie kciuki, słuchaj, sam miałem cieżkie chwile w wieku xx-2x lat i nadal czasem poznaje młodych ludzi którzy "czują się wypaleni" w takim wieku, naprawdę życie może się zacząć w każdej chwili, nawet grubo 30-40-50 czy więcej, tylko trzeba sobie na swój sposób, dobrze się zapoznać "samym z sobą" Pozdro
  • Odpowiedz
@Drake1: wspaniałe. ja ciut mlodszy, z kredo niewielkim, laską, ale.. jakkolwiek to brzmi. zazdroszcze xD. mam nadzieje, ze mnie nie rozowa nie wystalkuje, bo koło Ciebie swoją przyczepę postawię ( )
  • Odpowiedz