Wpis z mikrobloga

Ja sam jestem hetero ale w dupie mam czy ktoś se ustawi tęczową flagę czy nie


@KRZYSZTOF_DZONG_UN: A masz moze juz jakies miesiace dumy bycia bialym hetero? Nie masz, nie bedziesz mial, a jak sprobujesz cos takiego zorganizowac to cie sodomici zaszczuja.
  • Odpowiedz
mam i np. Boże Narodzenie


@KRZYSZTOF_DZONG_UN: Prywatnie może i masz, ale przykładowo w wielu miedzynarodowych korpo w komunikacji nie stosuje się już "merry christmas" tylko "holiday greetings" i wszelkie aspekty chrześcijaństwa bożego narodzenia są nie na miejscu.
  • Odpowiedz
p0lak kat0lik to chyba najśmieśniejszy i najbardziej wrażliwy płatek śniegu na ziemi


@KRZYSZTOF_DZONG_UN: jeśli wydaje ci się że na zachodzie ludzie nie mają o to bólu dupy to znaczy że byłeś tam tylko na all inclusive albo city brejku xD
  • Odpowiedz
@KRZYSZTOF_DZONG_UN: No to zdziwilbys się, bo mówię o normalnie polskich oddziałach, dla których wytyczne są takie same i jak jest klient zagraniczny to jest nacisk na holiday greetings czy happy holidays, a jak polski to masz tylko ewentualnie wesolych swiat, ale nie stosuje sie pelnego "wesolych swiat bozego narodzenia" ani zadnych symboli religijnych. Maja byc tylko bombki, prezenty i choinka. :)
  • Odpowiedz
@leeaxe prawdopodobnie wystarczyło zablokować kilka „strategicznych” tagów i kilku największych spamerów i problem sam się rozwiązuje ( ͡ ͜ʖ ͡)

Najważniejsze, że nic wartościowego mnie w ten sposób nie omija.
  • Odpowiedz