Wpis z mikrobloga

@cutecatboy: ja tam nie omijam olimpiady wyzywania się i trollowania prawakow w komentarzach. Jest to takie moje, można by powiedzieć, hobby. Niby strata czasu a cieszy
  • Odpowiedz
@mecenassrenas to łamie ogólne prawo natury czyli wynaturzenie.. walenie się w kakao do tego tez się zalicza. Żaden żywy organizm we wszechświecie tego nie robi bo to nienaturalne czyli nie normalne.
  • Odpowiedz
Ale ból dupy prawactwa o Pride Week. Ja sam jestem hetero ale w dupie mam czy ktoś se ustawi tęczową flagę czy nie xDDD p0lak kat0lik to chyba najśmieśniejszy i najbardziej wrażliwy płatek śniegu na ziemi XDDDDDDDDD


@KRZYSZTOF_DZONG_UN: Od razu ból dupy, tam....
Po prostu trudno zrozumieć jak to się stało, że słabość lub ułomność jest teraz powodem do dumy.
  • Odpowiedz
@SlavedWizard:

Nie masz, nie bedziesz mial, a jak sprobujesz cos takiego zorganizowac to cie sodomici zaszczuja


Sodomia - zoofilia.
Sodomita - zoofill.
Temat dotyczy LGBT, a nie dewiacji...

@strop:

to łamie ogólne prawo natury czyli wynaturzenie.. walenie się w kakao do tego tez się zalicza. Żaden żywy organizm we wszechświecie tego nie robi bo to nienaturalne czyli nie normalne.


Homoseksualizm występuje u wielu zwierząt, a u małp bonobo dominuje homoseksualizm.
  • Odpowiedz
@Eskim0s: "Określane są nim też zachowania homoseksualne w kontekście historycznym, ponieważ tak były one nazywane w przeszłości" - mogles chociaz wkleic w calosci.

Temat dotyczy LGBT, a nie dewiacji...

Toz to to samo...
  • Odpowiedz
@SlavedWizard:

Toz to to samo...


Dewiacją może być tylko FILIA, a nic z LGBT do filii nie należy.

mogles chociaz wkleic w calosci.


Kiedyś leworęczność i rudość były chorobami, a raczej uznawane za choroby, co nie znaczy że nimi jednak są.
To samo było i jest z homoseksuaslizmem.
  • Odpowiedz