Wpis z mikrobloga

@t2000:

Według wykopka firmy robią tęczowe loga, nie dlatego, że się z tym zgadzają tylko dlatego, że bardziej im się opłaca i golą frajerów z hajsu.

Ale przecież większość wyborców jest umiarkowanie konserwatywna, a odsetek gejów jest bardzo mały? A gdyby w ogóle nie okreslali się w tej sprawie to by mieli produkt otwarty dla 100% klientów, chyba bardziej by się opłacało zostać neutralnym?

wykopekfejs.jpg
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Czoso w jaki sposób firma ma się z tym zgadzać?

Przecież to odgórnie narzucona pracownikom polityką do której muszą się dostosować czy tego chcą czy nie
  • Odpowiedz
@t2000: jak to jest, że społeczność, która nie stanowi 1/12 ludzkości, zagarnęła dla siebie 1/12 roku? Powinni mieć co najwyżej tydzień.


@PokemonowyRambo: Dokładnie, zagarnęli 1/12 roku, teraz przez cały miesiąc będziesz musiał być gejem.
  • Odpowiedz
via Android
  • 2
@Czoso zarząd nie podejmuje decyzji na zasadzie tak mi się podoba tylko na podstawie analiz rynku i oczekiwań klientów. Wystarczy zafalszować dane żeby otrzymać gówniany wynik.

Efekty takich decyzji możesz sprawdzić na giełdzie.
  • Odpowiedz
@t2000: No tak jak i te firmy z obrazka tez nie zbanowaly by twojego wpisu - robisz dla nich ruch = hajs (na dalsza homopropagande) XD

Smieszy mnie, ze prawica najbardziej jest za wolnym rynkiem a zostali na nim zaorani do zera i teraz pozostalo wam tylko narzekac i czekać co pan bil gejts czy inny soros zadecyduje
  • Odpowiedz
  • 1
@R187 Uwzględnili w badaniach grubasa z omzirk który udaje uciśnionego tęczusia czy margota który współżyje z kobietą? XD
  • Odpowiedz
To pokazanie przede wszystkim takim tubylcom jak ty że bycie homoseksualnym to po pierwsze nie wybór i że nie jest to coś z czym trzeba się chować, bo jak wiemy orientacja seksualna nie jest niczym złym


@GoroncoMi: ta, jakoś dziwnym trafem duża część tej samej grupki lewusów lubi drzeć #!$%@?ę, że nie można być dumnym ze swojej narodowości, bo się na to nie miało wpływu, gdzie tymczasem "to pokazanie przede wszystkim
kompek - >To pokazanie przede wszystkim takim tubylcom jak ty że bycie homoseksualnym...

źródło: 8tbpayf4tt271

Pobierz
  • Odpowiedz
@t2000:

zarząd nie podejmuje decyzji na zasadzie tak mi się podoba tylko na podstawie analiz rynku i oczekiwań klientów.


Wiadomo z analiz rybku morod haha.
I z analiz rynku wyszło im, że lepiej zniechęcić do siebie 25% Amerykanów, którzy nie popierają LGBT dla 8% społeczności LGBT? Farmazonisz
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@jegertilbake podajesz jako przykład firmy które przez lata budowały markę i renomę na usługach które świadczą i zdobyły dominującą pozycję na rynku.
  • Odpowiedz
to źle, że sobie gierki taniej kupić możesz? Co wy #!$%@? prawaki, czemu was tak ci tęczowi grzeją? xD


@Wink: gościu co Ty do mnie piszesz jakieś wysrywy. Po prostu napisałem, że na gogu to włączyli i tyle. Nic więcej. A Ty rzucasz się na mnie, jakbym zrobił krzywdę Twojej matce.. Ogarnij się.
  • Odpowiedz