Wpis z mikrobloga

nie mam nic do homoseksualistów, zawsze byli są i będą.


@t2000:

Mam problem z tęczowym badziewiem które próbuje narzucać narrację o tym jak to potrzebujemy inkluzywnosci, świadomości płciowej i tęczowej edukacji


xd typowe prawackie pi3rd0lenie

'Nie mam nic do gejów, ale niech chodzą kanałami, albo w ogóle niech siedzą w więzieniu i się nie poruszają po publicznych drogach' xd

ale czy wy rozumiecie, że ta tęcza (i podczepione do tego różne,
  • Odpowiedz
jak to jest, że społeczność, która nie stanowi 1/12 ludzkości, zagarnęła dla siebie 1/12 roku? Powinni mieć co najwyżej tydzień.


@PokemonowyRambo: "Do 2021 roku odsetek osób, które deklarują, że są osobami LGBT+ wzrósł z 3,5 do 5,6 proc. w skali całego społeczeństwa. Jednak wśród Gen Z, czyli osób urodzonych po 1997 roku, procent deklaracji szybuje i to aż do 15,9 proc."
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@KoltajlPszeniczny prawa ekskluzywne xD
Spytaj o te prawa gościa ktory płaci alimenty na nie swoje dziecko.
Małżeństwo kobiety i mężczyzny ma sens że względy na to że pojawia się tam dzieci, które w przyszłości będą pracowały na system emerytalny i utrzymanie państwa.
Co do zasady to homo powinni być z tego systemu wyłączeni ponieważ w swojej naturze nie dadzą potomstwa. Każdy gej może sobie wziąć ślub z kobietą, ślub 2 kobiet lub
  • Odpowiedz
jak to jest, że społeczność, która nie stanowi 1/12 ludzkości, zagarnęła dla siebie 1/12 roku? Powinni mieć co najwyżej tydzień.


@PokemonowyRambo: No w #!$%@? zagarnęła xD Poza tym te akcje wynikają z tego, że muszą walczyć o swoje prawa. Jakby ciebie to dotyczyło to żądałbyś równości a nie obliczał ile dni w roku wolno ci prowadzić jakies akcje w tej kwestii xDDD
  • Odpowiedz
  • 1
@t2000

co jak co ale araby wiedzą co robić z kamieniami ( ͡º ͜ʖ͡º)


Czekaj, jak tam wyżej pisałeś? "Nie mam nic do homoseksualistów, zawsze byli, są i będą"? XD
  • Odpowiedz
@t2000 Małżeństwo nie służy jako spawner nowych obywateli, nie żyjemy w państwie katolickim ani innym wyznającym jakąś bzdurna religię.
Więc teraz poproszę jakiś sensowny argument dlaczego małżeństwo dwóch osób tej samej płci jest bez sensu. Bo sprowadzanie ludzi do generatora innych ludzi jest obrzydliwe
  • Odpowiedz