Wpis z mikrobloga

*Nie dotyczy krajów Zatoki Perskiej, Chin, Korei Płd., Japonii i wszystkich innych bogatych i/lub silnych krajów, w których międzynarodowe korpo trzymane są za ryj i muszą na paluszkach spełniać wszystkie nakazy rządzących, jeśli chcą tam zarabiać.
  • Odpowiedz
@t2000 "nazywanie tego sztucznego tworu społecznością jest obrazą dla tego słowa"

To byli i będą czy zostali sztucznie stworzeni? Poza tym tęczowe badziewie chyba działa bo poparcie (które moim zdanie jest absurdalnie niskie, ale to przez idiotów którzy po prostu nie mają własnego nosa do pilnowania) ciągle rośnie i ma rosnąć. Oczywiście korporacje zagarnęły połowę sukcesu bo to się sprzedaje, co nie oznacza że zamysł ma zniknąć bo jakiś ziomek w Łódź
  • Odpowiedz
@GoroncoMi: wokół lgbt wyrosła subkultura z której postulatami i estetyka można się zgadzać lub nie. Ocena tej subkultury ma się nijak do tego czy tolerujesz osoby homoseksualne. Większość ludzi krytykuje ta subkulturę a nie to że ktoś ma taką a nie inną orientację.
  • Odpowiedz
jak to jest, że społeczność, która nie stanowi 1/12 ludzkości, zagarnęła dla siebie 1/12 roku? Powinni mieć co najwyżej tydzień.


@PokemonowyRambo: znowu wyk0pek sam sobie zaprzecza, przeciez wychodzi swiatowo 1/12 populacji jezeli liczyc tylko zadeklarowanych
inb4 "a ja mam kolege geja co nie popiera lgbt" xD
harrame - >jak to jest, że społeczność, która nie stanowi 1/12 ludzkości, zagarnęła d...

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
@t2000: Jakie szkolenia? Poza tym co jest złego w szerzeniu tolerancji? xD Szkoła jest po to, zeby edukować, moze jakby ciebie wyedukowali to teraz bys nie mial bol dupy o to, ze osoby z inna orientacja istnieja.

Poza tym psy szczekaja, karawana jedzie dalej. Chcesz to miej bol dupy, nic to nie zmieni, bo twoje zdanie nie ma znaczenia. Trzeba bylo tak prowadzic swoje zycie, żeby miec większy wplyw na kreowanie
  • Odpowiedz
via Android
  • 5
@jegertilbake tak się jednak składa że ma.

Tworzenie polityki kadrowej, która zakłada potrzebę posiadania w załodze tęczowych pierdół, PO czy innych dziwadeł, anie że względu na kompetencje właśnie powoduje moja niechęć.

Różne życiowe miernoty robią sobie z tego łatwy sposób na zarobek, ciągnąć z różnych funduszy celowycg pieniądze na "promocję i włączanie"

Sorry, gdyby chodziło o orientację to nikt by nie musiał niczego promować.
  • Odpowiedz