Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Siedzę i trzęsę się ze złości, żalu i bezsilności. Płaczę i krzyczę na zmianę. Zostawiła mnie wczoraj żona. Zabrała dwójkę dzieci i wyprowadziła się do kochanka. A za wszystko obwinia mnie. Kupiłem ziemię, zbudowałem dom, urządziłem jak chciała. Trzy miesiące temu powiedziała, że chce abym zrobił ją współwłaścicielką (mamy rozdzielność majątkową). Powiedziałem, że muszę to przemyśleć. Tymczasem okazało się, że od roku ma romans. Dowiedziałem się, powiedziałem stanowcze nie - bo to bezczelność prosić o współwłasność, gdy na jaw wychodzi zdrada. Na co ona powiedziała, że właśnie dlatego mnie zostawia, że to cały ja, że nie chcę jej zaufać mimo jej słabości. I ostatecznie się wyprowadziła. Pomimo żalu i wściekłości próbuję myśleć racjonalnie. Adwokat, pozew o rozwód z jej winy, być może zawalczę później o alimenty na siebie. Na razie jednak padam z wyczerpania i emocji. Napiszcie proszę dobre słowo.

#vejt #zwiazki



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: razzor91
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 58
  • Odpowiedz
@mirko_anonim:

(mamy rozdzielność majątkową)

Powiedziałem, że muszę to przemyśleć.


Brawo! Widac, ze masz glowe na karku. Ogarnij rozwod, zawalcz o wiekszy kontakt z dziecmi i zyj dalej.
  • Odpowiedz
Nadeszły dla Ciebie ciężkie chwile, czas cierpienia i zwątpienia. Ale to minie. Nie da się tego ominąć. Trzeba to przeżyć i przez to przejść. Wyjdziesz na prostą i wszystko się ułoży. Jeszcze będziesz szczęśliwy, ale musisz być teraz silny i ja Ci tej sily szczerze życzę! Po każdej buzy wychodzi słońce.
  • Odpowiedz
@mirko_anonim chłodna głowa. Zaradny gość jesteś, pamiętaj o potomkach młodych. Rob tak byś nie żałował. Wszystko się ułoży. Zapisz sobie co czujesz byś wiedział później dlaczego tak postrpyjesz i ile ciebie to kosztowało.
  • Odpowiedz