Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Siedzę i trzęsę się ze złości, żalu i bezsilności. Płaczę i krzyczę na zmianę. Zostawiła mnie wczoraj żona. Zabrała dwójkę dzieci i wyprowadziła się do kochanka. A za wszystko obwinia mnie. Kupiłem ziemię, zbudowałem dom, urządziłem jak chciała. Trzy miesiące temu powiedziała, że chce abym zrobił ją współwłaścicielką (mamy rozdzielność majątkową). Powiedziałem, że muszę to przemyśleć. Tymczasem okazało się, że od roku ma romans. Dowiedziałem się, powiedziałem stanowcze nie - bo to bezczelność prosić o współwłasność, gdy na jaw wychodzi zdrada. Na co ona powiedziała, że właśnie dlatego mnie zostawia, że to cały ja, że nie chcę jej zaufać mimo jej słabości. I ostatecznie się wyprowadziła. Pomimo żalu i wściekłości próbuję myśleć racjonalnie. Adwokat, pozew o rozwód z jej winy, być może zawalczę później o alimenty na siebie. Na razie jednak padam z wyczerpania i emocji. Napiszcie proszę dobre słowo.

#vejt #zwiazki



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: razzor91
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 72
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: bądź silny! Pamiętaj o dzieciach i nie ulegnij tej #!$%@? jeśli zacznie motać. Wszystkie posunięcia konsultuj z prawnikiem. Nie żałuj kasy na dobrego prawnika! Po rozwodzie też można żyć normalnie z dziećmi i być szczęśliwym!
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: Trzymaj się miras i ani kroku wstecz. Nie daj się, zbieraj siły na walkę i wciśnij co się da. Jak chcesz to pisz na priv możemy pogadać jakbyś miał chwilę zwatpienia.
  • Odpowiedz
Siedzę i trzęsę się ze złości


@mirko_anonim: to przyłóż sobie rękę do kindybała to sobie zwalisz z tego trzęsienia się i ci przejdzie. A tak pozatym to gdzie widzisz wady? Znajdziesz sobie młodszą, chatę masz, masa wolnego czasu - żyć, nie umierać. Seksu i tak pewnie nie było za wiele więc za czym rozpaczać. I pamiętaj, jak będzie chciała wrócić to pogoń z kąd wróciła, ja bym nie mógł pocałować takiej
  • Odpowiedz
@mirko_anonim ja #!$%@?, ciezko sie to czyta. Trzymaj sie chłopie, wez jakiegos prawnika - z polecenia, a nie byle smarka po aplikacji - i lecisz z szonem na grubo. Dojedz ja za wszystko, sprawdz nawet czy skladki odprowadza. Wytrwalosci, wszystko sie ulozy.
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: Co za ciepła, miękka klucha z ciebie. Dostałeś w #!$%@?ę, więc w końcu zbudujesz swój charakter na nowo. Z jakiegoś powodu jestem pewien, że Twoja "kluchowatość" to był powód zdrady (niczego nie pochwalam, wskazuję powód - nie popełnij drugi raz tego samego błędu). W tym nieszczęściu dobrze, że miałeś intercyzę.
  • Odpowiedz
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.