Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Siedzę i trzęsę się ze złości, żalu i bezsilności. Płaczę i krzyczę na zmianę. Zostawiła mnie wczoraj żona. Zabrała dwójkę dzieci i wyprowadziła się do kochanka. A za wszystko obwinia mnie. Kupiłem ziemię, zbudowałem dom, urządziłem jak chciała. Trzy miesiące temu powiedziała, że chce abym zrobił ją współwłaścicielką (mamy rozdzielność majątkową). Powiedziałem, że muszę to przemyśleć. Tymczasem okazało się, że od roku ma romans. Dowiedziałem się, powiedziałem stanowcze nie - bo to bezczelność prosić o współwłasność, gdy na jaw wychodzi zdrada. Na co ona powiedziała, że właśnie dlatego mnie zostawia, że to cały ja, że nie chcę jej zaufać mimo jej słabości. I ostatecznie się wyprowadziła. Pomimo żalu i wściekłości próbuję myśleć racjonalnie. Adwokat, pozew o rozwód z jej winy, być może zawalczę później o alimenty na siebie. Na razie jednak padam z wyczerpania i emocji. Napiszcie proszę dobre słowo.

#vejt #zwiazki



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: razzor91
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 72
  • Odpowiedz
@mirko_anonim teraz bedzie Ci ciężko, to duża trauma kiedy osoba której się ufalo i wspólnie żyło przez długi czas odchodzi. Co gorsza zabiera dzieci, które nie są niczemu winne a tu nagle ich świat tez wywraca się do góry nogami. Zrób wszystko aby dzieci jak najmniej to odczuły, nie wykorzystuj ich do walki. Będzie ciężko, bo małpie ciężko puścić dobra gałąź. Nie wiadomo kim jest tamten drugi ale możliwe, że to jakiś
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: miałem podobną akcję z byla dziewczyna. Bez dzieci itd. jak już w myślach skakała po #!$%@? szefa to mi zrobiła awanturę że powinienem na nią przepisać pół mieszkania żeby czuła się bezpiecznie xD


@moj_wykopowy_login: Tak dziala projekcja. Przestala czuc sie bezpiecznie bo juz miala romans i myslala ze ty tez masz (projekcja) wiec pewnie niedlugo sie rozstaniecie i bedzie bez chaty.
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: Pomyśl o takich, którzy przepisali. BA! Pomyśl o takich, którzy zbudowali lub wyremontowali dom na jej (lub teściów) gruncie.

Znam takie historie. I zostali BEZ NICZEGo. Bez kasy, bez czasu, bez żony, bez dzieci, bez rodziny, bez przyszłości często.

Nie masz tak źle. Głowa do góry, rób swoje i dbaj o siebie.
  • Odpowiedz
@mirko_anonim trzymaj się tam mocno miras, wszyscy trzymają tutaj za ciebie kciuki. W nagrodę poznasz młodą, zgrabną fajną dziewczynę, czego ci szczerzę życzę. Trzym się tam
  • Odpowiedz
Tak dziala projekcja. Przestala czuc sie bezpiecznie bo juz miala romans i myslala ze ty tez masz (projekcja) wiec pewnie niedlugo sie rozstaniecie i bedzie bez chaty.


@vanguard: dla mnie perfidia żeby jeszcze okraść mnie z chaty.
Gdzie wszystko 100% za moje
  • Odpowiedz
nie chcę jej zaufać mimo jej słabości


@mirko_anonim: i jak ona doszła do tego, że te "słabości" są argumentem przemawiającym za tym, by jej zaufać? Albo bait, albo poślubiła niepelnosprawną intelektualnie
  • Odpowiedz