Wpis z mikrobloga

@JohnyArkad Dalej trafi do klasy i jak trafi na nowobogackie dzieciaki to może czuć się gorszy, że nie ma nowego iPhone zaraz po premierze lub nowej elektrycznej deskorolki lub konsoli. Albo dlaczego po raz kolejny nie kupisz mu gry za 300 złotych lub dlaczego wakacje spędza u dziadków i z wami gdzieś na mazurach a nie w Egipcie czy Teneryfie jak Alan, albo dlaczego nie kupisz mu gadżetów od ekipy czy podobnego
  • Odpowiedz
Po drugie, nikt nie jest wstanie przewidziec, co bedzie za 5 lat. NIKT


@sylwek2k: Dokładnie, dlatego lepsza jest prewencja niż ryzykowanie że będzie wszystko git, w kwestii rozmnażania, wtedy nie grasz czyimś losem

A jeśli chodzi o wygodę, to rzeczywiście antynatalista może nie mieć dzieci z powodu wygody, po prostu nie adoptuje dziecka i tyle, ale ogólnie antynatalizm nie jest poglądem gdzie robimy to z wygody czy tam lenistwa co ty
  • Odpowiedz
Ahmed nie ma takich zmartwień i po prostu cię zastąpi. On i jego 6 synów będzie w stanie wytłumaczyć ci, że twoje mieszkanie jest za duże i musisz je opuścić


@BudapestPalyaudvar: Nie rozumiem komentarza? Jak ktoś nie jest empatyczny to może jego dzieci będą, z resztą sam miałem takich rodziców i dlatego sam jestem teraz działaczem
  • Odpowiedz
dlatego lepsza jest prewencja niż ryzykowanie że będzie wszystko git, w kwestii rozmnażania, wtedy nie grasz czyimś losem


@Prawdziwy-Makowiec:

ale #!$%@? jak potluczony.

Skoro lepsza jest prewencja, to powiny takie osoby skorzystac z uslug sznura. Co beda egzystowac w niepewnosci jutra. Lepsza jest prewencja i po prostu przyspieszenie tego, co jest nieuniknione - czyli smierci.
  • Odpowiedz
ale #!$%@? jak potluczony.


@sylwek2k: właśnie widzę tym cytatem pokazujesz kto tu jest potłuczony:

Skoro lepsza jest prewencja, to powiny takie osoby skorzystac z uslug sznura


@sylwek2k: XD, ja nie mam potrzeby się zabijać, mam bardzo wiele do zrobienia na tym świecie jeszcze, mianowicie robić coś z wami ludźmi bez empatii i bez zrozumienia problemów, które są rzeczywistością

Lepsza jest prewencja i po prostu przyspieszenie tego, co jest nieuniknione -
  • Odpowiedz
  • 0
ja nie mam potrzeby się zabijać, mam bardzo wiele do zrobienia na tym świecie jeszcze, mianowicie robić coś z wami ludźmi bez empatii i bez zrozumienia problemów, które są rzeczywistością


@Prawdziwy-Makowiec:

i mozesz tak zyc, bez pewnosci jutra? Serio? A gdzie ta odpowiedzialnosc?

Prewencją byłoby nie zaistnienie mojej osoby


@Prawdziwy-Makowiec:

tez zalujemy, to byl ten moment, iedy mozna bylo polknac i tak wiele problemow by sie wowczas rozwiazalo... tyle kosztow
  • Odpowiedz