Wpis z mikrobloga

@Saper86: tu nie chodzi o to że dostał mandat tylko że Pudzian musiał zbeształ tego pracownika publicznie jak psa. Takie coś jest zupełnie niedopuszczalne. Mógł w biurze go poinformować że następnym razem niech pilnuje albo bedzie pokrywał z własnej wypłaty jeśli to faktycznie jego wina. Widać że Pudzian może mieć hajs i sławę ale jednak ma mentalność wiejskiego Janusza i żadne pieniądze czy zasięgi w internecie tego nie zmienią.
  • Odpowiedz
  • 21
Trudno mi uwierzyć w niektóre komentarze. DOSTAŁ 50 EURO. Miał przeładowaną jedną ośkę, zapewne minimalnie bo dostał najniższą możliwą karę. Żenujące jest wywlekać takie sprawy do mediów, z taką pogardą dla pracownika
.
Przecież można to grzecznie powiedzieć.

Pan się pomylił. Wytłumaczyłem mu błąd, pouczyłem. Tak bywa. Kierowcy powinni częściej na to zwracać uwagę.
  • Odpowiedz
@Pompejusz: awantura o 50 euro w ogóle się nie dziwię jeżeli wcześniej mariuszek kupił 50% udziału w nieruchomości Bez wyodrębnionej sądownie części i myślał że może robić co chce bo sobie we łbie podzielił,biznesmen
  • Odpowiedz
i dostał mandat 50 euro xD

Normalny szef to by machnął ręką i


@Pompejusz: To nie chodzi o ten mandat. Gdyby miał jakikolwiek wypadek i by się okazało, że ciężarówka była źle załadowana, to by ubezpieczyciel się na niego wypiął i by całe straty (liczone pewnie w dziesiątkach tysięcy) musiał pokrywać sam.
  • Odpowiedz