Wpis z mikrobloga

15cm block pull - 400kg. CZYSTY OGIEŃ! 400KG w martwym ciągu jest bliżej niż myśłałem :D

Jaja jak berety. Już przed treningiem miałem przekonanie graniczące wręcz z pewnością żę 400kg wciągnę... Okazało się to naprawdę łatwe, nie czułem żeby to było jakieś wyzwanie :P I tak sobie na spokojnie wciągnąłem, w trakcie myśląc tylko jakie to jest lekkie lol.

280kg w back offach było trudniejsze niż te 400kg w głównej serii lol. Po prostu taka pompa całej tylnej taśmy że myślałem że nie dam rady zrobić wszystkich serii :P
A jeszcze inne asysty były... Cały trening zajął mi 1h 20min więc tempo dobre.

Najbardziej mnie śmieszy to że to wszystko jest jakoś takie lekkie, jakoś tak łatwo przychodzi, no czuje się jakbym był na spacerku lol :P Oczywiście nie zrozumcie mnie źle, na każdym treningu rzyg jest bardzo blisko, bo naprawdę cisnę... ale jakieś wrażenie takie mam że stać mnie na dużooo więcej.

Cały trening

15cm block pull 380x1 400x1
15cm block back off 280kg 3x5
Close stance belt squat 3x10
Reverse hyper 4x15
Sled 6x50m

#strongaf #silownia #mirkokoksy #mikrokoksy #pokazforme #sport
IntruderXXL - 15cm block pull - 400kg. CZYSTY OGIEŃ! 400KG w martwym ciągu jest bliże...
  • 108
  • Odpowiedz
@Wegrzynski: że brak czego w rwaniu na przysiad? xD
No ale skoro ten niby profesor udzielał się w takim poczytnym magazynie jak Men's Health, to już więcej informacji o nim nie potrzeba i jego "merytoryce" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Myślę że nawet koło godziny bym się zamknął, gdybym miał wszystko przygotowane, ale jak to ja nie chce mi się nigdy wcześniej tego przygotować. I weź samemu ładuj 400kg, potem rozładowuj, potem ładuj na inne asysty, potem sleda wynieść nałóż krążki na niego lol.

@IntruderXXL: no i tego podejścia mi brakuje, dla mnie taki trening to byłoby z 2h+ i tak samo jak ty, wyciskałbym koszulkę z potu na końcu (zresztą
  • Odpowiedz
  • 1
@krzysztoww: GPP. Nie dla żartów o tym często wspominam :) Musisz być naprawdę w dobrej kondycji żeby móc trenować w taki sposób jak ja, inaczej nie dasz rady się po prostu z takich treningów zregenerować.
A Ciebie jak interesuje strongman to tym bardziej powinieneś mieć na uwadze wzrost GPP. I dam Ci prosty trik jak od razu zacząć nad tym pracować, bez negatywnego wpływu na progres siłowy i beż żadnej zmiany
  • Odpowiedz
@PiersiowkaPelnaZiol: No sztanga na klatę spaść i zabić, bo nie zawsze się zabezpieczenia używa :) Mi już kiedyś 150kg z prawie wyprostowanych rąk spadło, więc uczucie znam temu towarzyszące lol.


@IntruderXXL: da się jakoś przed tym zabezpieczyć? W sensie pomijając już podpory po bokach ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
bulldog grip jest git?


@dominges08: Jest ok :) Sam kiedyś przez jakiś czas używałem tego chwytu, wydawało mi się że lepszy tor sztangi mam dzięki niemu, ale brakowało mi przy nim możliwości dobrego ściśnięcia sztangi... Więc potem wróciłem do zwykłego chwytu, bo on pozwala mi o wiele mocniej ścisnąć sztangę a to przekłada się u mnie na większą dynamikę.
  • Odpowiedz
@IntruderXXL: no o gpp jestem świadom, tempo staram się podkręcać ale właśnie jak robię bardzo krótkie przerwy to dosłownie reszta dnia u mnie jest #!$%@?, a na treningu nie wyrabiam założonej objętości. Ale wiem że jak z wszystkim, z czasem sie to poprawi bo zacząłem zwracać na to większa uwagę. Po prostu naprawdę zdziwiło mnie twoje tempo, bo to bardzo odmienna droga niż wszystkich innych.
  • Odpowiedz
  • 1
no o gpp jestem świadom, tempo staram się podkręcać ale właśnie jak robię bardzo krótkie przerwy to dosłownie reszta dnia u mnie jest #!$%@?, a na treningu nie wyrabiam założonej objętości


@krzysztoww: Wiesz jeżeli dotychczas robiłeś długie przerwy, doszedłeś do pewnych obciążeń, do pewnej objętości, to nie da rady, skracając nagle przerwy, tego utrzymać.
Możesz po prostu być świadomy ile czasu odpoczywasz i po prostu odpoczywać do wymaganej regeneracji, ale nie
  • Odpowiedz