Wpis z mikrobloga

@Krzemol: piekna. Ja ze swoją Julką rozstałem sie po 3 latach i na zawsze będę miał sentyment do mojego pierwszego autka - przejechałem 50k km i nigdy nie zawiodła, pomimo 14 lat na karku.
  • Odpowiedz
  • 1
@epicentrum_chaosu: Cztery lata jeździłem MX-5 na gwincie, dwa lata 166 na Eibachach z nisko miską olejowa w gratisie więc i z tym sobie poradzę. Czy ja wiem czy taka niska, na jakieś niższe krawężniki wjeżdżam bez problemu, zdarzało się jechać już w cztery osoby i nie przytarłem jeszcze.
  • Odpowiedz
@Krzemol: Daj od frontu. Był moment, że już po taką najmocniejszą jechałem, ale kumpel sprawił, że się zawahałem i nie pojechałem. No i z jednej strony dobrze, bo ten przód jest koszmarny, z drugiej skończyłem ze słabszym BMW, ale z trzeciej mam szansę wyrwać na niego dziewczynę, a nie chłopaka. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 1
@Tja88: Teoretycznie można założyć ten poliftowy grill ale on mi średnio leży. QV ma czarne w środku reflektory i one troche ratują sytuację :)
  • Odpowiedz
@Krzemol: jak to jeździ? One były tylko FWD? W Julce i Stelvio jestem zakochany, a że Giulietta była produkowana w wersji Quadrifoglio dowiedziałem się niedawno jak śmignął obok mnie taki pierdzący maluch.
  • Odpowiedz
  • 0
@Krzemol w sumie alfa jak każda pisuar na przedzie jest? Jest psuć się psuje? Psuje no to czego chcieć więcej wzorowa alfunia. Wczoraj w robocie stałem w korku w lewo skręcie całe skrzyżowanie zablokowane ulica w korku zielone do lewo skrętu ludzie uciekają w prawo co moim oczom się ukazało alfunia zepsuta na pasie do skrętu w lewo cóż za piękny i klasyczny obraz
Lardor - @Krzemol w sumie alfa jak każda pisuar na przedzie jest? Jest psuć się psuje...

źródło: temp_file522619596001050252

Pobierz
  • Odpowiedz
@Krzemol: Wczoraj widziałem taką ładną alfę (większość jest ładna) typu suv. Wyglądała na całkiem nową (nie znam.się). Pan pod kolor lakieru ubrany i biegał w koło niej zmartwiony, że mu ją pokancerują wciągając na lawetę :(
Aż mi się przupomniał dowcip:
Gdzie w weekend można znaleźć najwięcej Alfa Romeo?
*W ASO*
  • Odpowiedz