Wpis z mikrobloga

@t2000: przynajmniej widać w tym threadzie do jakiego stopnia wykopki sa toksyczne i jak bardzo nienawidzą kobiet
Z jednej strony dobrze, że sa w bańce bez szans na zrujnowanie komus życia, z drugiej strony kiszac się w tym własnym sosie ich spierdoIenie tylko się radykalizuje
  • Odpowiedz
  • 4
@Iandschaft szczerze mówiąc mało mnie interesuje ich podejście. To ich życia i jak chcą je spędzić nienawidząc kobiet to ich wybór.

W ich przypadku dobra kobieta to najlepsze co może im się przytrafić tylko ze oni są tym najgorszym dla niej
  • Odpowiedz
@Tja88: nie bardzo kumam, recenzujesz tu każdą kandydatkę do prawo czy lewo? Na podstawie tego zdjęcia to niewiele można powiedzieć. Opis też nic nie wnosi.

Ostatnio znajoma lvl42 urodziła pierwsze zdrowe dziecko.,,, także lvl34 jeszcze ma trochę czasu. Niemniej zwykle to już jest temat. Celujesz w dziwne roczniki.
  • Odpowiedz
@Tja88: nie widzę tu nic nieodpowiedniego, całkiem fajna.
Rekomendacja dla zadbanych Mirków 40+ zainteresowanych czymś dłuższym. Dla młodszych raczej opcja krótkoterminowa
  • Odpowiedz
  • 4
skąd ta wrogość do kobiet na tym portalu?


@callisto13: Nie mam nic przeciwko ciężkiej pracy, ale nie za towar, którego największymi życiowymi zajawkami są: spa, domówki i sushi. Na co mi taka kobieta? Ja wyczynowo jeżdżę na rowerze, uprawiam inne sporty, jestem otwarty na kolejne, interesuję się motoryzacją, starożytnymi cywilizacjami, skończyłem dziennikarstwo na UJ (z testu na IQ przeprowadzonym na którychś zajęciach wyszło mi 137), mam 180 cm, kwadratową szczękę, proste
Tja88 - >skąd ta wrogość do kobiet na tym portalu?

@callisto13: Nie mam nic przeciwk...

źródło: 0hB6HqkBRV7F70znEePSF1IBKiVDlStV

Pobierz
  • Odpowiedz