Wpis z mikrobloga

15cm block pull - 400kg. CZYSTY OGIEŃ! 400KG w martwym ciągu jest bliżej niż myśłałem :D

Jaja jak berety. Już przed treningiem miałem przekonanie graniczące wręcz z pewnością żę 400kg wciągnę... Okazało się to naprawdę łatwe, nie czułem żeby to było jakieś wyzwanie :P I tak sobie na spokojnie wciągnąłem, w trakcie myśląc tylko jakie to jest lekkie lol.

280kg w back offach było trudniejsze niż te 400kg w głównej serii lol. Po prostu taka pompa całej tylnej taśmy że myślałem że nie dam rady zrobić wszystkich serii :P
A jeszcze inne asysty były... Cały trening zajął mi 1h 20min więc tempo dobre.

Najbardziej mnie śmieszy to że to wszystko jest jakoś takie lekkie, jakoś tak łatwo przychodzi, no czuje się jakbym był na spacerku lol :P Oczywiście nie zrozumcie mnie źle, na każdym treningu rzyg jest bardzo blisko, bo naprawdę cisnę... ale jakieś wrażenie takie mam że stać mnie na dużooo więcej.

Cały trening

15cm block pull 380x1 400x1
15cm block back off 280kg 3x5
Close stance belt squat 3x10
Reverse hyper 4x15
Sled 6x50m

#strongaf #silownia #mirkokoksy #mikrokoksy #pokazforme #sport
IntruderXXL - 15cm block pull - 400kg. CZYSTY OGIEŃ! 400KG w martwym ciągu jest bliże...
  • 108
  • Odpowiedz
  • 3
jakim #!$%@? trening w którym zrobiles 400kg block pull i te wszystkie asysty wraz ze sledem ogarnąłeś w godzinę dwadzieścia? nie rozgrzewasz się czy jak to działa


@krzysztoww: A to jakiś problem z takim czasem? To inni mają tempo żółwia i marnują czas :P Mój trening mało kiedy trwa dłużej niż 1,5h.
Do tego 400kg się rozgrzewając to tam właściwie nie ma przerw, robisz serie, nakładasz krążki, kilka wdechów i jazda
  • Odpowiedz
  • 3
to ile słabszy zwykły ciąg masz niz block pull?


@Boleslavic: 400kg z tej wysokości block pulla powinno się przełożyć na 370-380kg w zwykłym ciągu... jeżeli oczywiście będzie takie samo przełożenie jak kiedyś :)
  • Odpowiedz
  • 8
wrzuć jakiś update sylwetki, bo rośniesz masakrycznie


@bdm_bq: Wiesz @Kasahara mówi że dopiero teraz naprawdę zacznę rosnąć. Dopiero teraz napuchnę i mnie nabije w ciągu najbliższych miesięcy. Ciekawe :)
  • Odpowiedz
Charles Poliqiun nie byłby z Ciebie dumny.


@Wegrzynski: O! Piękny komplement. Gość niestety za wiele o budowaniu siły to pojęcia nie miał.


@IntruderXXL: Pewien profesor AWF-u (udzielający się nawet w Men's Healthie) mi zwrócił uwagę na brak fazy ekscentrycznej w rwaniu na przysiad xD Nie był w stanie mi powiedzieć jak miałbym to niby robić na submaksymalnych ciężarach ¯\(ツ)/¯ Więc być może ta sama szkoła ( ͡° ͜ʖ
  • Odpowiedz