Wpis z mikrobloga

Jak to jest, że gdy widzę otyłych ludzi albo ostatnio dość często nawet kobiety to automatycznie mam głowie myśl że co za grubas ja #!$%@? i to mi będą liczyć ślad węglowy. Czemu tacy ludzie nie mogą pójść na siłownię poćwiczyć i wyglądać normalnie tylko tankują tłuszcz jak Polacy paliwo przed podwyżką. To przez takich grubasów żywność jest droga a w Afryce głodują. A potem taki grubas przeżre pół życia i spędzi w kolejkach do lekarzy zajmując miejsce normalnym ludziom z prawdziwymi problemami.
#otylosc #kobiety #silownia #mikrokoksy #wieloryby
  • 59
  • Odpowiedz
@xazas: no mnie dziwi jak można jednocześnie potępiać marnowanie żywności przez supermarkety i nie potępiać otyłości, która jest takim samym marnowaniem jedzenia
  • Odpowiedz
@xazas: Boś debil i prostak. Czy #!$%@? w tym #!$%@?łku każdy musi każdego oceniać po tym jak wygląda, co je, w co wierzy, gdzie pracuje, ile zarabia, jak spędza wolny czas?
  • Odpowiedz
@xazas: ja to tam sie nie dziwie ze te grube laski nosza legginsy, bo w luzniejszych spodniach sie za #!$%@? chodzic nie da. Ja sie tera lekko podpaslem, to kazdy dluzszy spacerek konczy sie poobcieraniem nog tak ze sie chodzic nie da z bolu, jedynie jakies przylegajace spodnie daja rade, bo inaczej to jebla idzie dostac
  • Odpowiedz
@xazas: zajmij się sobą narcyzie ale widać że ci za mało atencji więc musisz porównywać się do grubych bo coś tam próbujesz wziąć się za siebie i motywacji szukasz w hejcie. Tfu
  • Odpowiedz
może nie wiedzą, że są grubi bo każdy im mówi że są piękni,


@xazas: Może mają zwyczajnie #!$%@?? xD Też byłem ulańcem, zle sie z tym czulem i po jakims czasie dopiero cos zmienilem.

ale grubasy są na diecie, nawet kilku dietach bo jedna się nie najadaja. A potem rycza m.in. na wykopie jak jest +15 stopni, że to piekielne upały bo sie spocił


@Ludzik90: Przezyjesz szok jak zdasz sobie
  • Odpowiedz
@xazas: Mnie najbardziej dziwi że ludziom "chce" się być grubym. Mi jak licznik przekracza 90kg to od razu zaczynam się źle czuć, taki "wolniejszy", wszystko bardziej męczy. Wolę wtedy wejść na kilka miesięcy redukcji i zrzucić niż czuć się non stop ociężały.
  • Odpowiedz
@xazas Jako osoba, którą zrzuciła ponad 20kg pozwolę sobie odpowiedzieć. Zabranie się za siebie wymaga poświęcenia czasu, włożenia wysiłku oraz samodyscypliny - czyli czegoś czego większość ludzi nie ma. Dodatkowo efekty nie są widoczne od razu, więc większość po tygodniu odpuszcza. Ludziom brakuje determinacji i odpowiedzialności, ponadto w naszych czasach promuje się osoby plus size, największe marki to robią, do tego oskarża się często ludzi o fat shaming - gdzie bycie grubym
  • Odpowiedz
@dominowiak nie usprawiedliwiaj leniwych ludzi. Równanie jest proste: dostarczasz więcej energii niż zużywasz > tyjesz. Nie ma tutaj żadnej magii. Przyczyną jest przede wszystkim lenistwo (mówię zarówno o braku aktywności fizycznej jak i złej diecie). No i uprzedzając: 80% grubasów nie jest grubych bo była chora na tarczycę czy inne choroby-wymówki.
  • Odpowiedz
zemu tacy ludzie nie mogą pójść na siłownię poćwiczyć i wyglądać normalnie tylko tankują tłuszcz jak Polacy paliwo przed podwyżką


@xazas: bo nie chce mi się
  • Odpowiedz
Czemu tacy ludzie nie mogą pójść na siłownię poćwiczyć


@xazas: po co od razu ćwiczyć, oszalałeś? Wystarczy nie źreć jak świnia na tuczenie i pić wode zamiast słodkiego. Ale nawet to dla grubasów za trudne. Też mnie to #!$%@?, wszędzie przez nich problemy ( ͠° °)
  • Odpowiedz